Google Allo apk indir

0
337

Google’ın yeni mesajlaşma uygulaması Google Allo, Play Store ‘daki yerini aldı. İlk bakışta oldukça sade bir arayüze ve kullanım kolaylığına sahip olduğu görülen Allo 5 milyon indirme bandını aşmış durumda. Whatsapp, Line, Wechat gibi popüler mesajlaşma araçlarıyla benzerlik taşıyan Google Allo hangi özelliklere sahip, Allo mu Whatsapp mı? Hangi telefonlara indirilir? Google Allo apk indirme nasıl yapılır? İşte cevaplar…

Google Allo yukarıda da bahsettiğimiz gibi kullanıcıyı yormayan, karmaşadan uzak, anlaşılır arayüz barındırıyor. Mesajlaşma, ses kaydı yollama gibi temel özelliklere sahip Allo’da karşı tarafa çıkartma, fotoğraf, gif gönderebiliyoruz. Bunun yanında rehberdeki kişiye özel geçerlilik süresi ayarlaması yaparak mesajların saklanıp saklanmayacağını belirleyebiliyoruz.

 Google Allo gizli mod nedir? 

Gizli modu kullandığınızda uçtan uca şifreleme yapılır ve mesajlar üçüncü kişilerce görüntülenemez. Ek olarak başlatılan gizli görüşme ile sohbet geçerlilik süresi oluşturulur. İletişim saklı hale getirilebilir. Karşı taraftan ileti yollandığında ekranınızda gizli içerik olarak belirtilir.

google-allo-features

Google Allo asistan nedir? 

Asistanı kullanarak uygulama dışına çıkmadan asistandan yardım alabilir, arkadaşınıza link gönderimini kolaylaştırabilir, daha etkin bir iletişim deneyimi yaşayabilirsiniz. Örneğin; Arkadaşınızla sohbet ediyorsunuz ve bir şarkı sözü yolladı, devamını da beraber düşündünüz, hatırlayamadınız. Bunun için Google Asistan’ı kullanarak şarkıyı, sözlerini, bağlantı adresini görüntülemeniz, arkadaşınıza göndermeniz mümkün.

 Nasıl indirilir? 

Google Allo, Google Play Store aracılığıyla indirilebilir ya da Allo.apk formatında yükleme yapılabilir. Android 4.1 ve üzeri sistem gereksinimine sahip Allo’yu indirme linki aşağıda yer almaktadır.

Uyarı: İndirme işlemini gerçekleştirmek için telefonunuza uygun linke tıklayın. Uygulama indirme işleminin ardından yüklemeyi başlatmak için Bilinmeyen Kaynaklar izni verin.

 Google Allo apk indir