Google Adwords İndir

0
19

Nedir?

AdWords android ve ios telefonlarda verdiğiniz reklam kampanyalarının takip edilebilmesi için geliştirilmiş bir uygulamadır. Verilen reklamlar web sitesi üzerinden tıklandığında veya tarafınıza reklamla ilgili arama yapıldığında ücret ödemeyi ön gören reklam takip uygulamasıdır.

Ne işe yarar?

İş hayatı için verilen reklamların hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığını, ulaşmadı ise bu konuda geliştirme yapabilmeyi kolaylaştırılan bir programdır. Tarafınızdan istenen web sitesine ziyaretçi çekmek, internette satışına sunulan ürünün, mal veya hizmetin satışını artırmak, müşteri veya ilgililer tarafından web sitesi veya ürün, mal ya da hizmet hakkında telefonla aranmak, müşteri ilişkilerini sıkı tutarak müşterilerin kalıcı müşteri haline getirilebilmesini sağlar.

Neler sunuyor?

Masa üstü hesap ile entegre hale getirilerek reklam kampanyalarınıza bağlanmanızı sağlar. Reklam kampanyalarının performansının takip edilmesi ile kampanyanın sorunsuz çalışmasını sağlar. Reklam hakkında doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşılmasını sağlar. Reklamların ulaşılabilme sınırı belirleyerek gereksiz masraf yapılmasının önüne geçer. Bu sayede mağazanın ve işletmenin bulunduğu alana yakınlığa göre ülke, bölge, il, mesafe sınırlandırılması yapılabilmekte veya ürün gönderilemeyecek alanlara yayın yapılmayarak reklam masraflarının kısıtlanması sağlanabilmektedir. Yardıma ihtiyaç olduğunda Google uzmanı ile görüşülebilmesine imkan vermektedir.

Özellikleri?

Reklamlarınız hakkında gerçek zamanlı uyarılar ve bildirimler alınabilmektedir. Devam etmekte olan kampanyaların istatistikleri görüntülenebilmektedir. Ürün, mal veya hizmet hakkında teklifler güncellenebilmektedir. Reklamla ilgili bütçe güncellenebilmektedir. Bu sayede reklam harcaması kontrol altında tutulmaktadır. Düzenlenen kampanyaların geliştirilmesi hakkında sunulan öneriler doğrultusunda hareket edilebilmesini sağlar. Kampanyaların ulaşılabilmesi konusunda önemli bir unsur olan anahtar kelimenin düzenlenebilmesine, anahtar kelime eklenebilmesine, anahtar kelimenin kaldırılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Nasıl kullanılır?

Uygulama android ve ios cihazlarda çalıştığından Google play store’dan ve Appstore’dan indirilmesi gerekmektedir. AdWords’ü kullanabilmek için Adwords müşterisi olunmalıdır. AdWords müşterileri indireceği program telefonunda açarak ve masa üstü hesaptaki AdWords hesabı ile entegre ederek gerçek zamanlı kampanya hakkında istatistik görüntüleyebilecek, uyarı ve bildirimler alabilecek, bütçesini düzenleyebilecek, anahtar kelime düzenleme, ekleme ve kaldırmalar yapabilecek, Google uzmanı ile görüşülebilecektir.

Nasıl indirilir?

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için Google play store, İos işletim sistemi kullanan cihazlar için Appstore’dan indirilebilir.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

 

Tıklayınız