Gmg Garaj Oyunu indir (Gmg Racing)

0
27

Nedir?

           GMG Racing Google Play Store’da Android 4.4 ve sonrasına sahip olan telefonlar için Granada Game firması tarafından yapılan bir yarış – macera oyunudur. Oyun 347 indirmeye sahip ve bunlardan 259 tanesi değerlendirme olarak 5 yıldız vermiştir. İçerisinde reklam bulunduran bu yarış oyunu Türkçe dil desteğine sahip olup modifikasyon eklentileri ile diğer yarış oyunlarından bir adım öne geçiyor.

Ne İşe Yarar?

                       GMG Racing herhangi bir vakitte telefonu ele alıp saatlerce oynayabileceğiniz bağımlılık derecesinde oyun içerisinde tutan yarış oyunudur. Zaman geçirmek için birebirdir. Arkadaşlarla birlikte oynanırsa mükemmel bir rekabet ortamı oluşturabilir ve sahip olduğu liderlik sıralaması ile Global olarak diğer oyuncular ile yarışabilirsiniz.

Neler Sunuyor?

Oyun içerisinde birçok marka arabanın modelini bulabilir ve bu modellere jant, egzoz, rüzgarlık gibi eklentiler yerleştirebilirsiniz. Yerleştirebildiğiniz bu eklentilerin renklerini belirleyip özelleştirebilir ve kendi tarzınızda bir araba yaratıp yarışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Online Drag yarışına sahip bu oyun başka oyuncular ile internet bağlantısı olduğu taktirde yarışabilir bu yarışlardan para kazanabilirsiniz. Oyun içerisindeki grafiklerin kalitesi siz kullanıcılara sunulmuş bir ayrıcalıktır.

Özellikleri?

Son güncellemesini 7 Nisan 2018 tarihinde yapmış olan bu oyun bu güncelleme ile 1.0 sürümüne geçmiştir. Android 4.4 ve üstündeki telefonlarda herhangi bir sıkıntı yaratmadan çalışabilir hale getirilmiş ve donma kasma kapanma sıkıntıları yapan harita oyundan tamamen kaldırılmıştır. Level sistemi yaratılmış ve skor tablosu aktif edilmiştir. Böylelikle diğer oyuncularla rekabet ortamı yaratılmış ve oyunun bağımlılık yapıcı özelliğine katkıda bulunulmuştur.

Nasıl Kullanılır?

Oyun başarı ile indirildikten sonra ilk gelen ekran kullanıcı adı seçme bölümüdür. Kullanıcı adınızı seçtikten ve Google Play hesabınız ile giriş yaptıktan sonra oyunu oynamaya hazırsınız demektir. Başlangıçta bir araba ile başlarsınız ve kazandığınız yarışlar ile bu arabayı modifiye edebilir veya parayı biriktirip yeni bir araba alabilirsiniz. Sol tarafta bulunan direksiyon ile yön verip sağ taraftaki gaz ve fren pedallarına hafifçe dokunarak arabayı hareket ettirebilirsiniz.

Nasıl İndirilir?

Android 4.4 ve sonrası yüklü telefonlardan Google Play Store’a girilir. Üstteki beyaz arama çubuğuna GMG Racing – GMG Garage Oyunu yazılarak oyun sekmesine hafifçe dokunulur. Oyun resminin yanındaki yükle sekmesine hafifçe dokunulduktan sonra biraz beklenir ve oyun başarı ile indirilmiş olur.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız