General Mobile mp3 indirme uygulamaları

0
7428

Android cihazların hayatımızda yer edinmesiyle birlikte tüm ihtiyaçlarımızı mobil cep aygıtlar üzerinden karşılamaya başladık. Bu ihtiyaçlardan biri de kuşkusuz müzik indirme. Diğer telefon ve tabletlerde olduğu gibi, General Mobile Discovery kullanıcıları internet bağlantısı aracılığıyla ücretsiz mp3 indirme işlemini gerçekleştirebilir ve sahip oldukları depolama alanlarına müzik yükleyebilirler. Peki General Mobile’a müzik nasıl atılır? Discovery Elite, One ,Dual, Air modellerine şarkı yükleme için neler yapmak gerekir? İşte soruların yanıtı…

General Mobile telefona şarkı yüklemek ve telefondan müzik dinlemek için iki farklı yöntem uygulanabilir.

General Mobile telefona şarkı indirme nasıl yapılır?

 Uygulama

İndireceğiniz şarkı indirme uygulamaları sayesinde, çevrimiçi download ettiğiniz şarkıları cihazınızda daha sonradan bağlantıya ihtiyaç duymadan dinleyebilirsiniz. General Mobile için en iyi mp3 indirme uygulamaları şu şekilde:

1) MYT mp3 downloader (apk)

MYT Mp3 Downloader, Türk yapımcı tarafından geliştirilen ücretsiz müzik dinleme, video klip izleme, indirme ve parçaların infosuna ulaşabileceğiniz basit bir uygulamadır. MYT uygulaması Google Play’de bulunmuyor ancak apk uzantısıyla telefona yükleyebilir, kurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.(İndir)

2) Snaptube (apk)

Snaptube uygulaması MYT ile benzer fonksiyonlara sahip. Uygulama içinden şarkı oynatma, kliplerini seyretme hatta GM için şarkı yükleme özelliği de mevcut. (İndir)

3) Peggo (apk)

Peggo apk uygulaması en çok indirilen mp3 indirme araçlarından biri. Öne çıkan özelliği ise reklamsız olması. (İndir)

Not: Apk uzantılı dosyaları indirdikten sonra Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar’ı seçili hale getirin.

USB Kablo 

General Mobile Discovery modelleri usb kablo aracılığıyla bilgisayara bağlanabilir. Desktop cihazlarda bulunan ses dosyalarını sürükleme, kopyala-yapıştır, Sağ Klik > Gönder > GM Cihaz ile gönderilebilir.