Galaxy Fırsatları İndir

0
1508

Galaxy Fırsatları ile daha kaliteli bir yaşama çok daha hesaplı bir şekilde kavuşma imkânına sahip olacaksınız.

Galaxy Fırsatlarını kullanarak %90 ‘a varan indirimlerde yurt dışı geziler ya da eğitim gibi tüm ihtiyaçlarınız için kampanyalara erişebileceksiniz.

Şimdilik pek çok nokta İstanbul için geçerli olsa da kısa zaman içerisinde tüm Türkiye’de kullanılabilir kampanyalara uygulama bünyesine katacaklarını belirten Galaxy, özel fırsatlara tüm Türkiye’deki kullanıcıların kısa sürede erişeceğini ve inanılmaz miktarlarda tasarruflar elde edebileceklerini belirtti.

Bulunduğunuz yerden, evinizdeyken ya da iş yerindeyken fark etmeksizin dilediğiniz kampanyaya kolayca erişebilecek ve satın alabileceksiniz. Böylece hem zamandan tasarruf etmeniz hem de bütçenizden tasarruf etmeniz mümkün hale gelecektir.

Tatil yapmak için yepyeni mekânlar, hesaplı ve kaliteli yeni yerler bulabilecek, yepyeni restoranları kampanyalar sayesinde keşfedip farklı lezzetlerin tadına bakabileceksiniz. Bu sadece Samsung kullanıcılarına özel uygulama ile her türlü fırsatı hem kendiniz hem de sevdikleriniz için yakalayabileceksiniz.

Galaxy Fırsatları Uygulaması Kullanıcı İçin Ne İfade Ediyor?

Fırsatlardan faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey uygulamayı yüklemek ve onlarca hatta yüzlerce ve belki de ilerleyen günlerde binlerle ifade edilebilecek sayılarda fırsatlar içerisinden dilediğiniz fırsatları seçmek.

Hem mekândan hem de zamandan tasarruf sağlayacağınız bu uygulama ile 24 saat üzerinden istediğiniz anda fırsatları incelemek ve satın almak imkânına sahip olacaksınız. Gecenin 3’ü olması Galaxy Fırsatları uygulaması için önemli değil.

Sürekli kendisini geliştiren ve bünyesindeki kampanyaları genişleten Galaxy Fırsatları uygulaması ile her geçen gün daha fazla fırsat imkânına sahip olduğunuzu fark edeceksiniz.

Galaxy Fırsatlarıyla Ne Tür Hizmetlere Erişebilirim?

Uygulama sayesinde kahvaltı ya da romantik akşam yemeği gibi çeşitli yemek fırsatlarından ve kafanızı dinlendirmek için çıkacağınız tatil için gerekli olan konaklama, ya da tatil içinde ihtiyaç duyacağınız farklı fırsatlara da kavuşabileceksiniz. Tüm bunlar Samsung Galaxy kullanıcılarına özel ve farklı kampanyalar olacaktır.

Galaxy Fırsatları sayesinde hem paradan tasarruf edecek bir yandan da hayallerinize kolayca ulaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Bu ayrıcalığı yaşamak için Galaxy Fırsatları Uygulamasını edinmeyi ve üye olarak hemen fırsatlara göz gezdirmeyi unutmayın.

Galaxy Fırsatları
Galaxy Fırsatları
Price: Free

 

Tıklayınız