Futbolist indir

0
347

Ülkemizde şüphesiz ki en çok ilgi gören haber türlerinden biri de futbol. Bunun içerisinde bahis de olmak üzere erkekler arasında oldukça popüler bir alan olan futbol, Futbolist uygulamasıyla birleşerek size daha yakın olacak. Şuan için Android ve iOS platformlarında çalışan mobil cihazlarınız için indirebileceğiniz Futbolist uygulaması, özel ve günlük olarak futbol haberlerinin 11 tanesini seçiyor ve sizlere sunuyor.

Sadece futbol odaklı haber uygulamasının güzel yanlarına geldiğimizde; yeni haberlere ne kadar zaman kaldığını öğrenmek; kaçırdığınız haberlere dönüş yapabilmek mümkün.

futbolist-futbol-haberleri-uygulamasi1

Futbolist uygulamasının özellikleri

Futbolist’te yayımlanan haberler çeşitli kanallar, Wikipedia, video ve çeşitli görsellerle destekleniyor. Futbol haberlerinin tümünü takip eden okuyucular için ise özel bir futbol istatistiği sunuluyor. Bu da futbolist ile daha çok zaman geçirmenizi sağlıyor.

futbolist-futbol-haberleri-uygulamasi

Uygulama oldukça mütevazi ve abartılardan uzak bir şekilde hizmet ediyor. Bazı haber sitelerinde gördüğümüz “Son Dakika” , “Şok Şok Şok” ” Aman Allah’ım Yok böyle bir şey!” Küçük dilinizi yutacaksınız, Amuda kalkacaksınız, Havada kırk takla atacaksınız.. Neyse çok abarttık. Böyle başlıklarla daha az karşılaşıyoruz. Karşılaşsak bile yerinde tabirler oluyor.

Lafı fazla uzatmayalım. Android için Futbolist indirmek için buraya, iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ve İpad için Futbolist indirmek için ise buraya gidebilirsiniz. Uygulamanın apk sürümü şuan için mevcut değildir. Bunun yanında Windows Phone ve Blackberry OS için mevcut versiyon yoktur.