Fruit Ninja 0.20 Kuruş ile Google Play Store’da

0
342

Android cihazlara ilk gelen ve en popüler oyunlardan biri olan Fruit Ninja bu hafta Google Play Store’da indirimde! Milyonlarca kullanıcının indirdiği ve severek oynadığı meyve kesme oyunu , Fruit Ninja, Play Store’da 0.20 TL’den satışa çıkarıldı.

Haftanın fırsatı olarak belirlenen Fruit Ninja’nın ücretli versiyonuna sahip olmak isteyen kullanıcılar bağlantı adresini kullanarak uygulama mağazasına gidebilir ve bu rakama havada meyve kesme oyununa sahip olabilirler.  Fruit Ninja indirme, güncelleme veya satın alma işlemi için aşağıdaki linki kullanın.

Kısaca Fruit Ninja nedir?

Fruit Ninka uygulaması çeşitli meyvelerin ve Arcade, Zen, Classical ve Multiplayer oyun modlarının bulunduğu, Halfbrick tarafından geliştirilen, meyveleri ortadan ikiye ayırma ve bölüm geçme oyunudur. Beceri oyunları kategorisinde yer alan uygulamada meyveleri yok etmek için yapmanız gereken şey parmağınızla meyveyi ortalayacak şekilde ekrana çizik atmak.

Android 2.3.4 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceğiniz Fruit Ninja’nın ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı sürümü bulunuyor.

[ Fruit Ninja satın al