Fruit Ninja apk 2.2.2 indir

0
390

Fruit Ninja, ilk olarak iPhone cihazlarda görülen en eski uygulamalardan biri. Artık Android cihazlara da ücretsiz olarak indirebileceğiniz Fruit Ninja uygulamasıyla meyveleri kesebilir, boş vakitlerinizi eğlenceye çevirebilirsiniz. Fruit Ninja, son derece basit bir mantığa dayanan, eğlenceli meyve kesme oyunudur.

Classic, Zen ve Arcade olmak üzere üç farklı modda oynayabileceğiniz Fruit Ninja oyununda yeteneklerinizi ortaya koyabilir, refleks gücünüzü geliştirebilirsiniz. Fruit Ninja yalnızca yetişkinlere değil, çocuklara da hitap ediyor. Eğer anne ve babaların akıllı telefonlar için indirebileceği meyve kesme oyununu, çocuklarınıza oynatabilirsiniz. Renkli yapısı, basit mantığı, meyveler ve şekiller ile çocukların hafızasını ve görsel algısını geliştirecek olan Fruit Ninja’yı aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak indirebilirsiniz.

Parmaklarınızı kılıca çevirin ve en yüksek puanı alın, zamana karşı yarışın arkadaşlarınızı kıskandırın. Fruit Ninja ücretsiz indirilebilir ve uygulama içi satın alma özelliği sunar. Sitemizde Fruit Ninja Mod apk indirme, hile, sınırsız puan vs gibi hack tools (araçlar) bulunmamaktadır.

fruit-ninja-2 (1)

Uygulama Adı: Fruit Ninja

Sürüm: 2.2.2 APK

Boyut: 27 MB

Kategori: Oyun

Uygulama Dili: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 11 Şubat 2015

Fruit Ninja apk 2.2.2 indir