Freelyshout nedir?

0
710

Freelyshout nedir?

Freelyshout uygulaması, medyada yer alan haberlere göre yeni Facebook olabilir. Türkler tarafından geliştirilen Freelyshout uygulaması Facebook’a oldukça benzemekle beraber kullanıcıları yeni bir sosyal ağda buluşturmayı hedefliyor. Gün geçtikçe artan kullanıcı sayısıyla umut vaadeden yeni sosyal iletişim sitesi Facebook’un yanında Twitter, Foursquare ve Tumblr gibi medya siteleriyle de benzerlik taşıyor.

İşin aslı FreelyShout yani Özgürce bağır şeklinde tercüme edebileceğimiz platform farklı sosyal ağlarda barınan kullanıcıları tek bir noktada birleştirmeyi hedefliyor ve kullanılabilirlik açısından insanlara güzel bir olanak tanıyor. Freelyshout sayesinde civarınızdaki kişileri takip edebilir, Youtube üzerinden video paylaşabilir ya da çektiğiniz fotoğrafları ekleyebilirsiniz. Bunun yanında diğer sosyal medya hesaplarınızı Freelyshout’ta paylaşabilirsiniz. Hashtag sistemini kullanarak dünyadaki tüm kullanıcılara seslenebilir, düşüncelerinizi daha fazla insanla paylaşabilirsiniz.

freelyshout-nedir-ne-demek-indir-uygulama

Freelyshout kaydol

Freelyshout’a kaydolmak da çok kolay. Nasıl kayıt olunduğuna gelince buraya tıkladığınızda karşınıza açılan pencereden kullanıcı bilgilerinizi, şifrenizi ve doğrulama yapmak üzere e-posta adresinizi girerek kayıt olma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın Türkçe ve İngilizce dilde hizmet desteği bulunmaktadır. Freelyshout ismi sizi korkutmasın çünkü platformda %100 Türkçe dilde takılabilirsiniz.

Freelyshout Android, iOS ve Windows Phone uygulaması indirebilir miyim?

Türkler tarafından geliştirilen uygulamanın şuan için Android apk ve diğer platformlar için indirebileceğiniz sürümü bulunmamaktadır. Şuan için siteye yalnızca browser üzerinden erişebilirsiniz.