Korku oyunu: Forest indir | Android

0
564

Forest, Developster tarafından korku severler için geliştirilen ve macera dolu korku oyunu. Desktop cihazların yanısıra Android platformda da yerini alan Forest uygulaması telefon ve tabletlerle uyumlu olmakla birlikte ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Forest nasıl bir oyun?

Karmaşık gibi görünmesine rağmen rahatlıkla anlayabileceğiniz bir macera oyunu. Oyunun senaryosuna göre ormanda kaybolan bir heroyu kontrol ediyoruz. Asıl macera ise hava karardığında başlıyor. Çeşitli geçitlerin bulunduğu Forest oyununda kahramanımız sanki birileri tarafından takip altında.

İlerlemek ve önümüzü görebilmek için fener kullanmamız gerekiyor. 2 bölümden oluşan uygulamanın ilkinde ormandan kurtulmamız lazım. Bunun için ise nehirde bulunan teknenin parçalarını yani motor, yağ ve anahtarı bulmamız lazım. İkinci bölümde ise hayaletlerle savaşıp, onları bu gezegenden kovmalıyız.

  Forest’te görseller nasıl?

Mevcut olan korku oyunlarına nazaran karanlık iliklerimize kadar işleyecek şekilde kullanılmış. Oyunu mobil cihazda oynamamıza rağmen ara ara oyuna duygularımızı kaptırabiliyoruz. Paranoya ve korku sizi cezbediyorsa Forest’i Android için indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Forest uygulamasının Android hilesi var mı?

Maalesef sitemizde Forest ile ilgili mod, bölüm geçme gibi hileler bulunmamaktadır.

Uygulama Adı: Forest (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 5.1.90765967

Boyutu: 11.1 MB

Kategori: E-Posta

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2015

Destekleyen cihazlar: Android 2.1 ve üzeri

Forest apk indir