Android için Fenerbahçe Ülker Stadyumu indir

0
487

Fenerbahçe Ülker Stadyumu, Fenerbahçe taraftarlarının telefon veya tabletlerine ücretsiz olarak yükleyebileceği , içerisinden fikstür, takım ile ilgili haberler, mesaj yayınlama, stadyumda telefonu flaş olarak kullanma, telefon ışığını sarı lacivert yapma, tezahüratta bulunma ve daha pek çok özellikten yararlanabileceği uygulamadır.

Gelişen teknolojiye ayak uyduran FB Spor Kulübü, resmi stadyum uygulaması ile taraftarlarına farklı bir heyecan yaşatıyor.

Fenerbahçe Ülker Stadyumu uygulama özellikleri neler?

  • Günün etkinliği bölümünden kulübünüzle ilgili haberlere ulaşın. Canlı tezahürat yapın. Anketlere katılın. Mini oyunlar oynayın.
  • Eğlence kategorisinden Led Işık Yak Söndür (Telefonun flaşını belirli aralıklarla açma ve kapama) , Her Yer Sarı Lacivert (Sarı Lacivert Ekran Işığı) araçlarıyla stadyumdaki yerinizi alın.
  • Galeriden takımınızın nostaljik fotoğraflarına, Şükrü Saraçoğlu resimlerine göz atın.
  • Tribün’e giderek zaman tünelinde Fenerbahçe ile ilgili fotoğraflarınızı yayımlayın veya görüşlerinizi paylaşın, kullanıcıların yorumlarını beğenin.
  • Sağ  üst kısımdaki mikrofon ile desibelmetre özelliğinden yararlanın. Telefonun mikrofonuna bağırarak desibelinizi ölçün.
  • Ayarlar kısmından Fenerbahçe maç bildirimleri alma, kapatma; otomatik sms alma özelliklerini ayarlayın.

Uygulama Tanıtım Videosu:

Siz de takımınızı canı gönülden seviyorsanız Fenerbahçe Stadyumu mobil cep uygulamasını Android telefon için ücretsiz indirme işlemine başlayın. Aşağıdaki bağlantı adresleri yardımıyla Google Play’den Fenerbahçe resmi uygulama yükleme veya Fenerbahçe Ülker Stadyumu apk indirme başlatılabilir.

 Google Play’den indir

Boyut: 9.1 MB

Kategori: Spor

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0.3 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 1.0

Fenerbahçe Ülker Stadyumu apk indir