Facebook’ta beni kimler sildi? (Çözüm)

0
871

Facebook ile ilgili en çok merak edilenlerin başında “Facebook’ta beni kim sildi, Facebook’ta beni silenleri nasıl öğrenebilirim, kim engellemiş? ” gibi sorular geliyor. Zannederiz ki bu düşünce hemen her Facebook kullanıcısının aklından geçmiştir. Sonuç olarak bir sürü arkadaşınız, takip ettiğiniz, aranız açık olabilecek ya da sorun yaşamış olabileceğiniz profiller mevcut. İnsanların her birini aklımızda tutamayız, arkadaş listemizdeki kişilerin her birini ise günü gününe takip edemeyiz.

Ancak meraklanmayın, vereceğimiz bilgiler doğrultusunda sizi Facebook’tan kimlerin sildiğini öğrenmek ve takip etmek mümkün. Facebook’ta beni silmiş sorusuna ilişkin farklı yöntemler bulunuyor ve biz burada en sağlıklı olanı paylaşmaya çalışacağız.

Seni kimlerin sildiğini öğrenmek için aşağıdaki uygulamayı telefonuna indirebilir, içinizdeki şüpheyi bir kenara atabilirsin.

Who Deleted Me uygulaması nedir?

Facebook’ta sizi kimlerin arkadaşlık listesinden çıkardığını öğrenmenizi sağlayan son zamanların en popüler uygulamasıdır. Android ve iOS işletim sistemi bulunan telefon ya da tabletlere indirebileceğiniz Who Deleted Me on Facebook sayesinde uygulamayı kullanmaya başladığınız süreden itibaren sizi engelleyen veya silen kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz.

who-deleted-me

Beni daha önceden silen kişileri nasıl bulurum?

Who Deleted Me uygulamasının bu sorunuza herhangi bir yanıtı yok. Çünkü uygulama mevcut Facebook bilgilerinizi kullanarak çalıştığından kurulumdan öncesi hakkında size bilgi veremiyor.

Özetle; Who Deleted Me on Facebook ne işe yarar?

  • Sizi silenleri,
  • Hesabını donduranları,
  • Yeni arkadaşlarınızı gösterir.

Android için Who Deleted Me indir

iPhone ve iPad için Who Deleted Me indir