Facebook Mobil indir | Windows Phone

0
2090

Facebook Mobil uygulamasını Windows Phone platformunda çalışan Nokia Lumia ve Windows 8 tabletler için ücretsiz indirebilirsiniz.Dünyanın en popüler ve en çok mobil cihazlara yüklenen sosyal ağ platformuna dahil olmak istiyorsanız aşağıdaki indirme adreslerine tıklayarak Facebook Mobil’e sahip olabilirsiniz.

facebook-mobil-ios

Hem bilgisayardan hem de mobil cihazınızdan bağlanabileceğiniz Facebook uygulaması sizlere bir sürü olanak tanıyor. Telefonunuz ya da tabletinize yüklediğiniz Facebook sayesinde haber bandında olup bitenleri görebilir, arkadaşlarınızın gönderilerini takip edebilirsiniz. Dilerseniz bu paylaşımlara yorum yapabilir ya da beğenebilirsiniz.

Bunun yanında arkadaş listenize göz atarak çevrimiçi veya çevrimdışı olan kullanıcılara mesaj gönderebilir, onlarla cep telefonunuz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Arkadaşlarımızla sosyalleşmenin dışında kendi Facebook duvarımıza giderek paylaşımlar yapabilir, bilgilerimizi düzenleyebilir, gelen mesajlara, arkadaşlık, oyun isteklerine cevap verebiliriz.

facebook-mobil-indir-iphone-ipad

 

Tüm bu özelliklerin dışında Facebook’ta sahip olduğunuz grupları ya da sayfaları da Mobil uygulama ile kontrol edebilirsiniz. İstatistiksel verileri öğrenmek, sayfalara gönderilen mesaj ve bildirimlere göz atmak FB mobil ile daha kolay.  Gayet şık ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan Facebook Mobil indirmek için buraya gidin.

Bilgilendirme: Nokia X modelleri için Facebook Mobil indirmek için Facebook Mobil Android konusuna göz atın. Facebook Mobil Nokia Lumia 520, 620, 625, 720, 820, 830, 920, 930, 1020, 1320, 1520 ve diğer Lumia modelleri tarafından desteklenmektedir.

Facebook Mobil’in diğer sürümleri;

Facebook Mobil Android

Facebook Mobil iPhone, iPad, iPod