Facebook Mobil indir | iPhone & iPad

0
514

Facebook Mobil uygulaması, iOS tabanlı iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınıza indirebileceğiniz en popüler sosyal ağ yazılımıdır. Facebook Mobil uygulamasını indirerek bilgisayardan bağlandığınz Facebook’u cebinize taşıyabilir, her nerede olursanız olun Facebook’un ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Facebook Mobil’i kullanırken herhangi bir internet tarayıcısına gerek duymadan, direk olarak Facebook hesabınıza bağlanmanıza fırsat tanıyan uygulama sayesinde PC’de yaptığınız bütün herşeyi yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın paylaştığı durum güncellemelerini görebilir; fotoğraf ve videolarına göz atabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yaptığı paylaşımlara yorum yapabilmek de Facebook’un sizlere sunduğu bir başka özellik.

facebook-mobil-indir-iphone-ipad

Tıpkı arkadaşlarınız gibi siz de kendi Facebook durum güncellemenizi yazabilir, video paylaşabilir ya da galerinizde bulunan resimleri Facebook’a yükleyebilirsiniz. Paylaşımlar ve görsel ögelerin dışında Facebook Mobil uygulamasında çevrimiçi ya da çevrimdışı olan arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir, gelen arkadaşlık isteklerini değerlendirebilir, istek gönderebilir ya da kişileri, etkinlikleri takip edebilirsiniz.

iOS işletim sistemi mobil cihazların tümünde zarif ve sade duran arayüzü sayesinde, kullanışlı menüden yararlanarak tüm özellikleri etkin bir biçimde kullanabilirsiniz. Facebook’ta olup bitenleri yakından takip etmek istiyorsanız, Facebook uygulamasını cihazınıza indirip yüklemelisiniz. iPhone, iPad ve iPod Touch için Facebook Mobil indirmek istiyorsanız buraya gidin.

facebook-mobil-ios

Facebook Mobil 16.0 güncellemesi ile birlikte tüm uygulama özellikleri:

  • Arkadaşlarınızla daha hızlı bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.
  • Çevrenizde olup bitenleri takip edebilir, anında haberdar olabilirsiniz.
  • Durum güncelleri yazabilir, telefonunuzdaki video ve fotoğrafları paylaşabilirsiniz.
  • Paylaşımlarınıza yorum yapıldığında veya gönderilerinize yorum yapıldığında bildirim alırsınız.
  •  Kısa mesajlar gönderebilir, grup konuşmaları başlatabilirsiniz.
  • Facebook üzerindne uygulamaları kullanabilir, oyunlar oynayabilirsiniz.

 Android Facebook Mobil uygulaması indir