Android için Extreme Car Driving Simulator indir

0
612

Extreme Car Driving Simulator , Android mobil cep cihazlar için ücretsiz olarak indirebileceğeiniz, gezmeli araba oyunları kategorisinde yer alan zevkli bir uygulamadır. Gelişmiş gerçek fiziksel motor özelliği ile geçmişte en iyi simülator araba yarışı oyunu seçilen Extreme Car Driving Android için araba sürme oyununda özellikler şu şekilde:

Şehirde serbestçe dolaşma modu, mini checkpoint yarış modu, trafikte özgürce araba sürme, gerçekçi fren ve hız görünümü, ABS,TC ve ESP simülasyonu, şehri sürdükçe keşfetme, gerçeği yansıtan araba kazası, arabanın tekerleğini yada hızlandırıcıyı kontrol etme, farklı kamera bakış açısı.

Yeni güncelleme özellikleri (4.09) Yeni kaza özel efektler ve geliştirilmiş hasar sistemi, geliştirilmiş ışıklandırma sistemi, yeni genişletilmiş yol dışı kontrol, yeni araba paketi, fotoğraf modu, Facebook bağlantısı ve iyileştirilmiş oyun.

Eğer siz de sokakta, yollarda serbestçe arama sürme yarışı arıyorsanız Extreme Car Driving simülasyonunu deneyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Playsiz veya uygulama mağazası aracılığıyla yeni araba yarışı oyununuza sahip olun.

 Google Play’den indir

Boyut: 52.3 MB

Kategori: Oyun

Dil: İngilizce (Türkçe dil desteği henüz bulunmamaktadır.)

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.4 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 4.0.9

Extreme Car Driving Simulator apk indir