Android için En Son Haber (apk) indir

0
1034

En Son Haber uygulaması, ensonhaber.com web haber sitesinin Android telefon ve tablet için ücretsiz olarak indirme yapabileceğiniz mobil versiyonudur. İnternet üzerinde en çok takip edilen haber sitelerinden biri olan ve güncel haber videolarıyla üst sıralardaki gücünü hissettiren Ensonhaber.com mobil uygulama ile son dakika haberlerini takip edin.

Tarafsız olma politikasıyla öne çıkan ensonhaber Android uygulamadan güncel, ekonomi, spor, siyaset, politika, eğlence, magazin ve diğer çeşitli kategorilerde mevcut olan gelişmeleri yakından takip edin.

Ensonhaber mobil uygulama özellikleri neler?

  •  Son derece şık ve sade arayüze sahip olan uygulama ile manşette bulunan son gelişmeleri okuyun.
  • Alt alta sıralanmış gündem, haber, spor kategorilerine tek dokunuşla ulaşın.
  • Foto galeri ve video galeriden metin haberlerin yanında görsel ve medya ögelerini görüntüleyin.
  • En Son Haber üzerinden Hürriyet, Milliyet, Vatan, Yenişafak, Sabah, Habertürk ve diğer çeşitli tüm gazetelerin manşetlerini görüntüleyin.
  • Haberlerin altına yorum yapın ve görüşlerinizi bildirin. Yorumlara artı veya eksi oy verin. Kullanıcı yorumlarını cevaplayın.

Kendini sürekli güncelleyen Ensonhaber uygulamanın mobil versiyonu sürekli değiştirilmekte olup yapılan son iyileştirmeyle kullanıcılara fotohaber sistemi sunulmuştur. Telefonda az yer kaplayan ve internet bağlantı gerektiren en çok okunan ve beğenilen haber uygulamaları listesinde ilk sıralarda yer alan, “Taraftar değil, haberciyiz!” sloganıyla destekçi olmaktan çok tarafsız yayın hizmeti vermeyi amaçlayan Ensonhaber uygulamasını aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Playsiz (Ensonhaber apk) veya uygulama mağazası aracılığıyla cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ensonhaber Google Play’den indir

Boyut: 3.6 MB

Kategori: Haber

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 2.3.0

Ensonhaber apk indir