En Uygun İndir

0
1490

Alexa değeri olarak ülkemizde 25. Sırada bulunan En uygun sitesinin mobil uygulamasını indirmek isteyen kullanıcılara bu konuda bilgi vermek istiyoruz. En uygun indir android için.

Son derece popüler bir İnternet sitesi olan EN uygun İnternet sitesi sayesinde kullanıcıların birçoğu işlemlerini kısa süre içerisinde yapabilmektedir. En uygun uçak biletleri, EN uygun oteller, En uygun krediler, EN uygun sigorta veren şirketler , EN uygun Mevduat fonu verenler , EN uygun İnternet tarifeleri ve EN uygun GSM operatörlerine kolay yoldan ulaşılmasına yardımcı olan En uygun sitesinin mobil uygulamasını indirmek isteyenler için bu özelliğin henüz aktif olmadığını açıklamak istiyoruz.

Ülkemizde yukarıda bahsettiğimiz ürünler ve hizmetler hakkında bilgi almak için en çok tercih edilen İnternet sitesi olan EN uygun sitesinin mobil yazılımının henüz tamamlanmamış olmasından dolayı burada kullanıcıların beklemek zorunda olduğunu belirtmek istiyoruz.

EN uygun indir nasıl yapılır?

En uygun fiyatların yer aldığı ve tek tıkla birçok işlemi bir arada yapma imkanı sunan sitenin özellikle Android işletim sistemine sahip olan mobil kullanıcıların için yakın zamanda bir uygulama çıkartması bekleniyor. Son zamanlarda ciddi bir kullanıcı potansiyeli olan ve bu konuda özelikle müşterilerin merakla beklediği En uygun indirme hakkında sizlere en yakın zamanda indirme linkini vereceğiz.

Akıllı telefonlarınızdan Android işletim sistemine sahip olan telefonlara indirme özelliği bulunacak olan bu uygulama ile birlikte bilgisayar üzerinden yaptığınız bütün işlemleri artık sizlerde mobil telefonlarınız üzerinden daha kısa süre içerisinde yapma şansını bulmuş olacaksınız.

Akıllı telefon platformunda karşımıza çıkması beklenen bu uygulamanın ne zaman, hangi tarihte resmen kullanıcıların hizmetine sunulacağı ise merak konusu olmaya başladı.

Her ne kadar ülkemizde uçak bileti satışı konusunda çok sayıda firma olsa da, En Uygun hiç şüphesiz bu firmalar arasında en çok bilineni. Bu bilinirliğin altında ise, hemen her platformda aktif olarak yer alması yatmakta. Bizlerde bugün iOS ve Android dünyasında yer almasını sağlayan uygulamalarına kısaca göz atacağız.

1) En Uygun Android İndir

Basit bir arayüze sahip olan uygulama, doğrudan bilet sorgulama işlemi yapabilmeniz adına tasarlanmış durumda. Bu, bir çok uygulama için örnek alınacak bir detay. Zira ek haberler, blog paylaşımları, reklam odaklı içerikler genelde bu tarz uygulamalarda kullanıcıları en çok zorlayan detaylar olmaktadır. En Uygun firması, Android uygulamasında bu detayları iyi düşünerek, basit bir arayüz sunmuş. Haliyle direk sorgulama yapma ve bilet alma mümkün hale geliyor.

En Uygun Google Play Uygulaması İndir

2) En Uygun iOS İndir

iPhone, iPad ve diğer iOS işletim sistemi ile çalışmakta olan cihazlar için hazırlanmış, Android’e nazaran biraz daha iOS odaklı geliştirmelere sahip uygulamadır. Direkt olarak mevcut uçak bileti sorgulamanızı yapmanıza, sorgulama sonrasında detayları net olarak görerek bilet satın alma işlemini daha rahat bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.

En Uygun iOS Uygulaması İndir

Uygulamalar ücretsizdir ve güncellemeler ile etkileşim halindedir. Mevcut sistemde herhangi bir destinasyon için yapılan uçak bileti kampanyaları, doğrudan uygulamalara da yansımaktadır. Bu sayede indirimli uçak bileti almak istediğiniz durumlarda da mobil plâtformlardan gerekli işlemleri sağlayabilirsiniz.

 

Tıklayınız