En iyi fitness uygulamaları indir (Android)

0
1283

Android kullanıcılarının uygulama mağazası olan Google Play Store üzerinde spora dair çeşitli uygulamalar bulunuyor. Spor yapmak ve mobil cihazları üzerinden aktivitelerini kontrol etmek isteyen kullanıcıların tercih edebileceği spor ve fitness uygulamaları sayesinde sağlığınızı, vücudunuzu daha iyi bir noktaya taşıyın.

İçerisinde çeşitli görevler ve egzersizler barındıran en iyi fitness uygulamaları bu liste aracılığıyla ulaşılabilir durumda.

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi:

Evde spor yapmak veya form grafiğini Android telefon üzerinden takip etmek, gelişmelerini kaydetmek isteyen kullanıcılar bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir. Otomatik olarak ilerleme, hatırlatma, canlı spor eğitim videoları, egzersiz yoğunluğu belirleme, hedef koyma, abs meydan, popo çevresi, tam vücut çalışması özelliklerini barındıran uygulamayı yüklemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanın. 

Fitness & Vücut Geliştirme

 Fitness yapmak ve vücut kas oranını geliştirmek için tasarlanan uygulama kas yapma hareketlerini ve yapacağınız egzersizlerle vücudunuzun hangi bölgesini çalıştırmanız gerektiğini öğretmekte. Mekik, dambıl hareketleri, karın hareketleri ve diğer çeşitli egzersizlerle karın kası geliştirme, geri, biseps, baldır, göğüs, ön kol ve bacak geliştirme egzersizleri yapmak için indirme bağlantısını kullanın. 
Fitness & Vücut Geliştirme
Fitness & Vücut Geliştirme
Developer: VGFIT LLC
Price: Free

MyFitnessPal

Kilo vermek ve kalori kontrolü yapmak isteyenlerin kullanabileceği MyFitnessPal içerisinde 6 milyondan fazla yiyecek barındırıyor. Diyet yapma ve kilo kontrol etme noktasında tercih edilebilecek MyFitnessPal ile besinlerin kalori değerini öğrenin, kendinize sağlıklı diyet programları hazırlayın. 
MyFitnessPal
MyFitnessPal
Price: Free

7 Dakika Egzersiz

Günlük 7 dakika egzersiz ile maksimum sağlık ve fit vücut vadeden egzersiz yapma uygulaması ile spor takviminizi ayarlayın. Kilo vermek, düz karın yapmak ve fit görünüme kavuşmak için spor uygulamasını ücretsiz indirin. 
7 Dakika Egzersiz
7 Dakika Egzersiz
Price: Free

Google Fit

Adından da anlaşılacağı üzere Google tarafından geliştirilen Google Fit , gün boyu aktiviteleri takip etme, kat edilen mesafeyi ölçme, hız, rota, yükseklik ölçme ve motivasyonu arttırma hedeflerine sahiptir. Sağlıklı yaşamak ve sporla barışık olmayı sağlayan Google Fit’i indirmek için bağlantıyı kullanın. 
Google Fit -Form Koruma Takibi
Google Fit -Form Koruma Takibi

Fitness Point

Spor salonunda hareketleri daha kolay yapmanızı ve motive olmanızı sağlayan Fitness Point egzersiz günlüğü tutma, açıklamalı antremanlar ve hareketler sunuyor. Kendi kendinizin spor hocası olabileceğiniz fitness point ile kısa zamanda hedeflediğiniz görünüme ve ideal kiloya ulaşın. 
Fitness Point
Fitness Point
Developer: Zero One GmbH
Price: Free

 

Tıklayınız