Ekran Görüntüsü uygulama indir | Android

0
844

Android cihazınız için ekran Görüntüsü alma uygulaması indirin

Ekran Görüntüsü , Ice Cold Apps tarafından geliştirilen, Android telefon ve tabletlerde kolay ekran görüntüsü almayı sağlayan uygulamadır. Telefonda, Facebook, Whatsapp, Instagram gibi uygulamalarda gezinirken, fotoğraflamak istediğiniz bir yazının, resmin veya sohbetin ekran görüntüsü almak için bu basit yazılımı deneyebilirsiniz.

Ekran görüntüsü yakalama uygulamasının özelliklerinden bahsedecek olursak; “Güç ve Ses azaltma düğmesi” veya “Güç ve Ana ekran düğmesi”ne iki saniye boyunca basılı tutarak anlık görüntü yakalama özelliğini kullanabilirsiniz. Dilerseniz kamera tuşunu veya sallama özelliğini aktif hale getirerek ekran resmi alma işlemini gerçekleştiebilirsiniz.

Aslında ekran fotoğrafı kaydetme özelliği hemen her Android telefonda bulunuyor ancak karmaşık geldiğini düşünüyorsanız elbette ki hızlı ve kolay telefon içi resim kaydetme uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Bilgi: Uygulamayı kullanabilmek için rootlu Android cihaza sahip olmanız gerekiyor. Ek olarak bazı rootsuz telefonlarda çalıştırmaktadır.

ekran-goruntusu-kolay-resimler-uygulama

Uygulama Adı: Ekran Görüntüsü (Kolay) (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.4.16

Boyutu: 4.3 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 16 Kasım 2014

Destekleyen cihazlar: (Android 2.3 ve üzeri)

Ekran görüntüsü apk indir