Android için Drift Simülatör Modifiye Şahin indir

0
864

Tofaş’ın bir zamanlar gönüllere taht kurmuş araçlarından biri olan Şahin modeli için geliştirilen Drift Simülatör Modifiye Şahin uygulamasını Android mobill cep veya tablet için ücretsiz indirin ve Şahin araç park etme, kariyer oyunu ve serbest alanda drift yapma gibi modları oynamaya başlayın.

Uygulamanın özellikleri şu şekilde:

Gelişmiş araba fiziği, kariyer modda oynama, şahini belirli parkurlarda park etme, geniş alanda drift yapma, 50 seviye drift, 35 farklı araba park yapma alanı, 7 farklı araç spoileri, 3 farklı tekerlek, farklı renklerde şahin ve doğan modelleri

Drift Simülatör Modifiye Şahin nasıl oynanır?

Garaja basarak yarışmak istediğiniz arabayı seçin ve modiyesini yapın. Uygulamak istediğiniz rengi, spoileri ve jantı seçin. Oyunu Başlat butonuna basarak Şahin araç parketme, yanlayarak gitme, serbest modlarında oynamayı başlatın.

Drift Simülatör Modifiye Şahin nasıl indirilir?

Uygulamayı aşağıdaki linkler yardımıyla Google Play olmadan (apk formatında) veya uygulama mağazası üzerinden Android telefon yada tablet için yükleyebilirsiniz. Apk indirmek için en alttaki butonu kullanın, açılan yeni pencereden Download simgesine basın.

Google Play’den indir

Boyut: 29 MB

Kategori: Oyun / Araba

Dil: Türkçe

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 1.08

 Drift Simülatör Modifiye Şahin apk indir