Drawpath Challenge indir

0
879

Drawpath Challenge uygulaması, Android için indirebileceğiniz strateji oyunudur. Oyuna Facebook aracılığıyla veya dilediğiniz bir kullanıcı adı oluşturarak bağlanabilirsiniz. Bunun yanında ister arkadaşlarınızla isterseniz Drawpath oynayan rastgele kullanıcılarla mücadele edebilirsiniz.

Oyunu kısaca tanıtmak gerekirse, Drawpath 10 bölümden oluşuyor. Karşılıklı olarak sırasıyla oynuyoruz ve en yüksek skoru elde etmeye çalışıyoruz. 5 farklı rengin bulunduğu Drawpath Challenge uygulamasında çizim yapmaya ve yatay, dikey ve çapraz yollu çizimler yaparak rakibimize fark atmayı hedefliyoruz.

Joker güçlendiricisini ise dilediğimiz rengin yerine kullanabiliyoruz. Uygulamada en önemli nokta ise bonus taşı. Örneğin; Kırmızı renkten patika oluşturmaya çalışıyoruz ve kat kayısı 5. Yaptığımız çizim sonrasında, eğer bu 5 yazan taşın üzerinden de geçersek aldığımız puan 5 ile çarpılıyor. Katsayıyı ne kadar arttırırsak ve çizime bunu dahil edersek o kadar yüksek puan alıyoruz.

Püf nokta:

Bir bölümde 10 hamle yapma hakkımız olduğundan, o el içinde hedeflediğimiz bir rengi olabildiğince arttırmaya ve yanyana getirmeye çalışalım. 9 veya 10. hamleye geldiğimizde büyük bir çizim yaparak biriktirdiğimiz tüm renkleri süpürelim.

Diğer ipucu ise bonusları kullanmak, üzerinde 5,6,7 vs yazan katsayıları da çizdiğimiz patikaya dahil edelim. Uygulamanın hilesi, puan, skor mod gibi dosyaları sitemizde bulunmamaktadır. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Drawpath apk indirebilirsiniz. Dilerseniz Google Play Store üzerinden de uygulamaya sahip olabilirsiniz.

drawpath-uygulama-indir-android-apk-resimler

Uygulama Adı: Drawpath Challenge (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.2.5

Boyutu: 5.1 MB

Kategori: Bulmaca / Oyun

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 13 Haziran 2014

Destekleyen cihazlar: (Android 2.2 ve üzeri)

Android için Drawpath apk indir