Djı Spark Multikopter Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
32

İnsansız hava araçları teknolojisine paralel teknolojik açıdan sürekli geliştirilen dron modelleri her geçen gün farklı model ile piyasaya çıkarılmaktadır. Uzaktan kontrol edilerek çevre emniyetinin daha kolay sağlanması konusunda etkin rol oynayan Dji Spark Multikopter emsallerinden farklı yapıları ile daha kullanışlı bir cihaz olmaktadır.

Pervane dönüşünden dolayı ortaya çıkan sesin minimuma indirilmesi gözetleme yaptığı alandaki canlılar tarafından fark edilmeden kamera özelliğini daha etkin çalıştırma yeteneği her geçen gün geliştirilmektedir. Bu sayede en detaylı görüntüleri alma ve saklama fırsatı sunmaktadır. Havadan çekilen resimler ve videolar anlık takip yeteneğini de ortaya çıkarmaktadır.

Özellikle olayların kısa zamanda çözüme kavuşturulmasında hava kamerası olarak kullanılması anlık gelişmelerin takibini sağlamaktadır. Çeşitli bölgelere kameraman gönderme ve görevlendirme ihtiyacını da ortadan kaldırması özellikle haber alma hızını arttırmaktadır. Spor müsabakalarında canlı görüntülerin daha sağlıklı alınması, trafik kontrollerinin daha etkin yapılması ve sokak ve cadde kontrollerinin daha hızlı yapılmasında etkili olan cihaz her açıdan avantaj sağlamaktadır.

Dji Spark Multikopter Özellikleri nelerdir?

Dji spark multikopter özellikleri sayesinde anı yakalayarak mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz. En belirgin özellikleri;

Hızlı kalkış yeteneği sayesinde havada oluş süresi çok kısa bir zaman aralığında gelişmektedir.

Uzaktan kumanda edilebilme yeteneği sayesinde elinizle hem havadaki hareketlerini kontrol edebilir hem de el hareketleri ile fotoğraf kareleri oluşturma yeteneğine sahiptir.

Geliştirilmiş akıllı uçuş özelliği sayesinde sinematik görüntü oluşturma ve yaratıcı nitelikte film kareleri oluşturabilmektedir.

Havada kaldığı süre içinde çekilen görüntüleri mobil cihazlardan düzenlemesini yaparak anında sosyal medya hesabı vasıtası ile paylaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Değişik tarzlarda geliştirilen video modlarını kullanarak tek dokunuşla bunların en etkileyici boyutlar kazanmalarına olanak sağlamaktadır.

En etkileyici özelliği ise havada hareket esnasında duran ve hareket eden cisimleri tanıma yeteneği sayesinde hedefe kilitlenmekte ve kilitlendiği hedefi istenilen süre zarfında takip etmektedir.

Yüz ve el tanıma sistemi sayesinde kolay kalkış yapabilme yeteneğine sahipti.

Akılcı uçuş modu kullanılarak video ve film çekimlerinde sinematik görüntü oluşturma hızı artmaktadır.

Mobil cihaz yardımı almadan cihaz uçuş durumundayken el komutları ile fotoğraf çekimi yapılabilmektedir.

Dji Spark Multikopter Teknik Özellikleri nelerdir?

Dji spark multikopter teknik özellikleri bakımından son derece kulanım kolaylığı sağlamaktadır.

2-Azis Stabil Gimbal kamera

12MP fotoğraf ve 1080p30 video

Uzaktan kumanda

Açısal hareket motorları

16 dakikalık uçuş süresi

Şarj edilebilir batarya

Sessiz pervane mekanizması

Engel tanıma ve kaçış teknikleri

Dji Spark Multikopter Kutu İçeriği neler var?

Dji spark multikopter

Güç kaynağı batarya

Micro-usb kablo

3×47305 yedek pervane.

Şarj cihazı.

Saklama kutusu bulunmaktadır.

Dji Spark Multikopter Yaklaşık Fiyatı ne kadar?

Dji Spark Multikopter yaklaşık fiyatı e-ticaret kuruluşlarının ödeme seçenekleri dolayısıyla değişim gösterirken en son piyasada satış değerlerinin 3199 TL ile 4199 TL arasında olduğu görülmektedir. Birçok kredi kartına taksit yaparak ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır.

 

Tıklayınız