Djı Spark Mini Combo Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
40

DJI Spark Mini Combo özelliklerinin tamamını yansıtan mini model ile dron teknolojisini daha etkili yaşama fırsatı bulunmaktadır. Ürün eşsiz ahları kalıcı hale getirme konusunda son derece başarılı bir çalışmanın ürünü olmaktadır. Uçuş esnasında kaliteli görüntü yakalama ve yayınlamanın yaratıcı yeniliğini tüm özellikleri ile daha net yansıtmaktadır. DJI Spark Mini Combo hızlı kalkış tekniğini kullanarak kullanıcının elini tanıyarak kısa sürede havalanma yeteneğine sahiptir.

El hareketlerini kullanarak başka bir cihaz yardımına gerek kalmadan uzaktan kumanda yöntemi kolaylıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda dron kontrolü de bu yöntemi sayesinde kolaylıkla yapılmaktadır. Sinematik görüntü yakalama ve kullanma konusunda akıllı uçuş modu kullanılarak yaratıcı nitelikte videolara ve fotoğraflar yakalanmaktadır.

Djı Spark Mini Combo Özellikleri nelerdir?

Djı Spark Mini Combo özellikleri acısından ilk göze çarpan DJI GO 4 uygulaması kullanılarak içeriğinde mevcut olan filtreleme özelliği sayesinde drone hareket halindeyken çekilen videolar ve fotoğraflar otomatik olarak düzenlenmesi yapılarak sosyal medya aracılığıyla paylaşım yapma yeteneğine sahiptir. Cihaz içerisinde bulunan tek dokunuş video modları kaliteli profesyonel seviyede video çekme yeteneğini ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca QuickShot sayesinde kaliteli görüntüler elde edilmesinde destek sağlamaktadır.

Djı Spark Mini Combo hedef bölge üzerinde işaretlenmiş olan bölgede dikey konumda havalanma yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda geriye ve yukarıya doğru keskin çizgiler oluşturarak ani uçuşlar yapabilir. Takip ve tanıma kabiliyeti sayesinde belirlenen hedef etrafında dairesel hareketler yapabilir. Telefonla kontrol edilirken telefon ekranı üzerinde işaretlediğiniz bölgede kullanıcı adına çekimler yaparken engel tanıma sistemi sayesinde çarpmaları önleyerek hasar oluşumunun önüne geçer.

Ekran üzerinde işaretlenmiş olan bölgeye uçuş seviyesini koruyarak dengeli hareket eder. Ayrıca istikameti değiştirilmediği sürece aynı eksende uçuşuna devam etmektedir. Hedefe kilitlenme özelliği olarak adlandırılan active track sayesinde değişik şekillerdeki cisimleri tanıma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde cisimlere kilitlenerek kullanıcı kontrolü dışında takip edebilme yeteneğini ortaya koyar. Son zamanlarda ilgi gören selfi çekimleri için geliştirilmiş sensörleri sayesinde vücut hareketlerini algılayarak selfi çekimi yapar.

Djı Spark Mini Combo Teknik Özellikleri Nelerdir?

Djı Spark Mini Combo teknik özellikleri 2-Axis stabil gimbal kamera

-12MP fotoğraf çekme,

-1080p 30 video çekme

-El hareketleri algılama sensörü

-Sesli komut kontrol sensörü

-Konu takibi sensörü

-16 dakika uçuş süresi

-Tek dokunuş video modu

-Active track hedef kitleme sensörleri

-Titreşim önleyici aks sistemi

-f/2.6 25mm geniş açı lens

-1/2.3 inçlik CMOS sensör

-720 p çözünürlükte canlı görüntü

-3D duyumsama sistemi

-Çift bant gps sistemi

Djı Spark Mini Combo Kutu İçeriğinde Neler Var?

Djı Spark Mini Combo kutu içeriği olarak;

-DJI spark Quadcopter

-Spark kumanda

-Spark Qudcopter

-Akıllı batarya

-3x4730S yedek pervane

-Saklama kutusu

-Micro USB kablo

-Şarj cihazı

Djı Spark Mini Combo Yaklaşık fiyatı Nedir?

Djı Spark Mini Combo yaklaşık fiyatı taksitli ve peşin satış fiyatları değişim gösterse de yaklaşık olarak 2879 TL ile 3699 TL arasında değişken fiyatlarla satılmaktadır.

 

Tıklayınız