Djı Phantom 4 Pro Multikopter Özellikleri ve Kutu İçeriği

0
34

Djı Phantom 4 Pro Multikopter Özellikleri nelerdir ?

Yirmi mega piksel kameraya, 11.6 stop dinamik aralığa ve bir inch CMOS sensöre sahip olan drone, hızlı giderken veya hızlı bir şekilde hareket eden nesneyi çekerken görüntü kaymasını engelleyen bir mekanik perde sistemine sahip durumdadır. Bu mekanik perde sistemi titremeyi engelleyerek çok net görüntüler alınmasına yardımcı olmaktadır. DJI Phantom 4 Pro fotoğraf kalitesi anlamında tüm DJI Phantom modelleri arasında en güçlüsü durumundadır.

DJI Phantom 4 Pro’nun dört bir tarafında çarpmayı önleyici sensörler vardır. Daha önceki phantom modellerinde de sensörler bulunmaktaydı, ancak bu sensörler sadece düz bir rota üzerinde etkiliydi. DJI Phantom 4 Pro’daki sensörler ise Drone’un tüm hareketlerinde etkili durumdadır. Ayrıca bu sensörler sayesinde DJI Phantom 4 Pro’nun hızı saatte maksimum 50 km’ye ulaşabilmektedir. Daha önceki model olan DJI Phantom 4’te ulaşılabilen bu hız maksimum 35 km idi.

Video işleme sistemi ile videolar 100 Mbps bitrate DCI 4K / 60 fbs ile çekim yapabilirken, high definition ve slow motion çekimler de yapılabilmekte, DJI Phantom 4 Pro aynı zamanda hem H.264 video codec hem de H.265 video codec de desteklemektedir.

DJI Phantom 4 Pro daha önceki Phantom modellerinden havada kalma süresi bakımından da üstün durumdadır. Daha önceki DJI Phantom modellerinde bu süre 25 dakika civarlarındayken, DJI Phantom 4 Pro’da bu rakam 30 dakika civarına ulaşabilmektedir.

Draw, yol işareti kontrolü için bulunan yeni bir teknolojidir. Ekranda bir güzergah çizerek DJI Phantom 4 Pro’nun bu yolda hareket etmesi sağlanmaktadır. Bu, drone kullanan pilotun kamera kontrolüne odaklanmasına ve karmaşık çekimler yapmasına olanak sağlamaktadır. Draw özelliği iki şekilde kullanılabilmektedir; Ya drone kamerası sabitlenerek rota sabit bir hızda takip edilir ya da talimat verilen rota boyunca kamera herhangi bir yönde hareket ettirilerek kullanılabilir.

Djı Phantom 4 Pro Multikopter Teknik Özellikleri nelerdir ?

– 1″ 20MP CMOS Sensör

– Gimbal -Stabilize 4K 60 / 20MP Görüntüleme

– Yedekli Sensörlerle Uçuş Autonomisi

– Engel Kaçınma Dört Yönü

– Spor Modunda En Yüksek Hız 45 mph

– Maksimum Kontrol Aralığı 4,3 Mil (6,92 km)

– Hareketli Konunun Görsel İzlemesi

– Uçuş Süresi 30 Dakikaya Kadar

– Uzaktan Kumanda Dahil

Djı Phantom 4 Pro Multikopter Kutu İçeriğinde neler var ?

– DJI Phantom 4 Pro Multikopter

– 4 Adet Pervane

– Batarya Şarj Cihazı İçin AC Kablo

– Şarj Cihaz Kablosu

– 16 GB Micro SD Kart

– 4 Phantom İçin Uzaktan Kumanda Pro

– Pil Şarj Cihazı

– Gimbal Kelepçe

– Mikro-USB Kablosu

– Taşıma Çantası

Djı Phantom 4 Pro Multikopter Yaklaşık Fiyatı nedir?

DJI Phantom’un fiyatı yaklaşık olarak 7.500 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir. Ancak bazı sitelerin başlattığı indirim kuponları bulunduğu takdirde bu fiyat 7.000 TL civarına dahi düşebilmektedir.

 

Tıklayınız