Djı Phantom 4 Pro+ Multikopter Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
20

Djı Phantom 4 Pro+ Multikopter Özellikleri nelerdir?

Ö1 “20MP CMOS sensörü bulunan cihazın, Gimbal-Stabilize 4K60 / 20MP görüntülemesi mevcuttur. Ayrıca yedekli sensörlerle uçuş autonomisi bulunmaktadır. Bu sensörler sayesinde 4 yönlü engel kaçınma özelliği geliştirilmiştir. Spor modunda çıkabildiği en yüksek hız 72km’dir. Maksimum seviyede kontrol aralığı ise 7 km’dir. Uçuş süresi yaklaşık olarak 30 dakika olup, hareketli görsel izleme mevcuttur. Ekranlı tasarlanan uzaktan kumandası dahildir.

Djı Phantom 4 Pro+ Multikopter Teknik Özellikleri

20 mega piksel fotoğraf çekebilme özelliği ve 11,6 stop dinamik aralığı ile 1″ inçlik CMOS sensörlere sahip olan Dji Phantom 4 Pro’nun önde gelen özelliklerinden bir diğeri ise hızlı hareket eden nesneleri kayıt altına alırken işinizi kolaylaştırmaya odaklanmış olan mekanik perde sistemidir.

Bu mekanik perde sistemi sayesinde titreme etkisine sahip olan görüntüler minimuma indirilmiştir. Ayrıca üzerindeki lensin diyafram açıklığı da manuel olarak ayarlanabilmektedir.

Dji Phantom 4 Pro da kullanılan güncel kamera “burst mode” aktif durumdayken saniyede 14 kare fotoğraf çekebilir. 60fps slow motion video çekebilme özelliği de mevcuttur.

Magnezyum ve titanyum alaşımlı gövde yapısı sertliğini arttırır bir yandan da ağırlığı düşürür. Uçuş otonomi sistemi ise çift arka görüş sensörü ve kızılötesi algılama sistemi sayesinde 5 yönlü olan engel algılama ve 4 yönlü tasarlanan engel önleme özelliği kazanmıştır.

Phantom 4 Pro 5.8 GHz iletim desteği eklenen yükseltilmiş Lightbridge HD video iletim sistemini bütünleştirerek 5.8 GHz ve 2.4 GHz arasında seçim yapabilme becerisi sayesinde pilotların paraziti kesmesine imkan tanıyarak, 2.4 GHz geniş frekanslı alanlarda uçarken gerçekleşen görüntü gecikmesini ortadan kaldırarak büyük kolaylık sağlar.

Draw özelliği ise yeni bir teknolojidir. Bu sistem ekranda çizeceğiniz yolun cihazın kendi kendine takibini yapmasını sağlar. Bu özellik pilotun kamera özelliklilerine odaklanırken cihazın rotada kalmasına olanak sağlar. İleri ve serbest olmak üzere iki çizim modu bulunmaktadır. İleri modda cihaz çizdiğiniz rotayı sabit bir hızda takip etmesi üzerine tasarlanmıştır. Serbest modda ise cihaz çizdiğiniz rotayı takip eder fakat uçuş sırasında kamerayı herhangi bir yönde kullanabilirsiniz.

Active Track özelliği sayesinde Phantom 4 Pro nesneleri otomatik olarak algılayarak takip eder ve hareketleri boyunca onları takip eder. Böylece karmaşık çekimlerde çekim aşamasını kolaylaştırır. Return To Home Modu ise, çevre koşullarına bağlı olarak geri dönmek için en uygun güzergahı otomatik bir biçimde seçebilir.

Djı Phantom 4 Pro+ Multikopter Kutu İçeriğin neler var ?

1 Adet DJI Phantom 4 Pro +

1 Adet Uzaktan Kumanda

1 Adet Uzaktan Kumandaya Entegre Monitör

1 Adet Batarya

1 Adet USB OTG Kablosu

1 Adet Güç Kablosu

1 Adet Gimbal Kilidi

1 Adet Mikro USB Kablosu

1 Adet Mikro USB Kartı

1 Adet Batarya Şarj Adaptörü

8 Adet Pervane

1 Adet Taşıma Çantası

Djı Phantom 4 Pro+ Multikopter Yaklaşık Fiyatı

Ürünün genel olarak fiyatı piyasalarda 9.000 civarında seyretmektedir.

 

Tıklayınız