Djı Mavic Pro Platinum Fly More Combo Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
16

Bütün drone özelliklerini üzerinde taşıyan dji mavic pro fly more combo basitleştirilmiş kontroller sayesinde daha kullanışlı hale getirilmiştir. Her yeni modelinde uzaktan kumanda sistemleri yeni tasarımlarla geliştirilerek kullanıcılarına etkin bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Ayrıca batarya teknolojisinin de sürekli geliştiriliyor olması gün geçtikçe havada kalma süresini ve kontrol mesafesini arttırdığını gösteriyor. Kamera özellikleri çözünürlük bakımından hissedilebilir bir seviyede olmasının yanında sensör kontrolleri sayesinde video kayıtlarını da daha net görüntülerle elde ettiğini göstermektedir. dji mavic pro fly more combo hızı ve çevik yapısı 65 km gibi saatlik hız limitine ulaşmasını ve 13 km uçuş mesafesi oluşturmasına neden olduğu görülmektedir.

Djı Mavic Pro Platinum Fly More Combo Özellikleri Nelerdir?

Dji mavic pro fly more combo özellikleri bakımından incelendiğinde geliştirilmiş modeli daha uzun süre havada kalabilme daha çözünürlükte video ve fotoğraf çekimlerini sağlamakta ve daha kolay kontrol edilebilir durumdadır. En belirgin göze çarpan özellikleri;

Görüş alanı ve görüş netliği oluşturması açısından son derece geliştirilmiş gimbal-stabil 12MP/4K kamera teknolojisi gözle görülür farklılıkta görsellikler yakalamaktadır.

Havadaki hareketlerini kontrol etme yeteneğini ortaya çıkaran duruş, hızlanma, yavaşlama ve dönüşleri sağlayan OcuSync Transmission teknolojisi sayesinde daha hızlı kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.

Havalandıktan sonra kontrol ünitesinde uzaklaşma mesafesinin 6,9 km kontrol edilebilme özelliğini ortaya koyması daha geniş çaplı görüntü elde etme yeteneğini ortaya koymaktadır. Geliştirilmiş bataryası demonte yeteneği ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunması şarj edilebilir bir özellikte olması dji mavic pro fly more combo uçuş süresini 27 dakika gibi daha kullanışlı bir zaman aralığına yayılmasını sağlamaktadır.

Herhangi bir konu oluşturularak belgesel çekimleri, sinema ve film sahnelerinin çekimleri takip edilmesi gereken herhangi bir hareketin hedefe kilitlenme özelliği sayesinde hareketli konu takibi yapabilmesi etkinlik alanını genişletmektedir.

Djı Mavic Pro Platinum Fly More Combo Teknik Özellikleri Nelerdir?

Dji mavic pro fly more combo teknik özellikleri ele alınarak incelendiğinde ön plana çıkanlar;

-1/2,3(CMOS)- 12,71 MP kamera.

-C4K-4K-2.7K-FHD-HD görüntü.

-Şarj edilebilir ve demonte 3830 mAh batarya

-Toplam ağırlık 743 gr.

-Uçuş süresi 27 dakika

-Maksimum hız 65 km

-Maksimum irtifa 5000 m.

-30 metre mesafeli engel algılayıcı sensör.

-Ortam çalışma sıcaklığı 0-40 C

Djı Mavic Pro Platinum Fly More Combo Kutu İçeriğinde Neler Var?

-Bir adet dji mavic pro fly more combo

-Bir adet uzaktan kumanda

-3x dji mavic pro fly more combo akıllı uçuş pili

-5x 8330 quick release folding pervane

-Gimbal kelepç

-Şarj aleti,

-AC güç kablosu,

-Mikro-usb kablosu,

-Mikro-usb connector

-Rc kablo,

-Şarj hub,

-Yıldırım connecdor

-Rc kablo, 2x rc kablo slider

-Dji mavic pro fly more combo omuz çantası

Djı Mavic Pro Platinum Fly More Combo Yaklaşık Fiyatı Nedir?

Dji mavic pro fly more combo yaklaşık fiyatı avantajlı olarak satışa sunulan 6349 TL den başlayarak 7599 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmuş durumdadır.