Djı Mavic Pro Fly Mini Combo Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
22

DJI Dünya’da drone denilince akla gelen markalardan biridir. DJI firmasının ürünleri tüm dünyada kullanılmakta ve yeni tasarımları çok ilgi görmektedir. Teknoloji bakımından ileri düzey drone’lar ürettiklerinden neden DJI sorusunun cevabını vermektedirler. Bu makalemizde DJI Mavic Pro Fly Mini Combo ürününü tanıtacağız.

Djı Mavic Pro Fly Mini Combo Özellikleri Nelerdir?

1/2.3 inçlik, 12.3 Megapiksel kameraya sahip bu drone, mükemmel videolar ve fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor. Bu kamera 12 MP RAW ve JPEG fotoğraflar alabilirken, UHD (4K 3840 x 2160) ve 4K (4096 x 2160) çözünürlüğünde videolar kaydedebiliyor. Kameranın diğer bir özelliği üzerinde 28 mm’lik odak uzunluğu ve f/2.2 diyafram açıklığına sahip lens bulundurması, farklı çözünürlük ve kare seçenekleriyle ön plana çıkmaktadır.

Pervane ve pervane kollarının katlanabilir bir tasarıma sahip olmasıyla, çok az bir alan kaplayan DJI Mavic Pro Fly Mini Combo, istenilen her yere rahatlıkla götürülebilmektedir. Oldukça çok küçük hale gelebilen gövdesiyle, istediğiniz yerde gökyüzüne ulaşabileceksiniz.

Çevrede ne varsa hiç biri DJI Mavic Pro Fly Mini için asla engel değil. Üzerinde bulunan engel sensörleri sayesinde, hiç bir engele takılmadan güvenli uçuş yapmanıza olanak sağlar. Hiç bir engele takılmaz ve bundan kaynaklı zararlara da yol açmaz bir tasarıma sahiptir. Bu sensörler sayesinde uçuşunuz hiç olmadığı kadar güvenli olacaktır.

Üzerinde kusursuz bir kamera bulunduran DJI Mavic Pro FLy Mini, 12.71 piksellikle sensörüyle 5 farklı çekim modunda kullanabilirsiniz. Özellikle 4K kalitesinde çektiğiniz videolar, uçuşunuza heyecan katacak.

Uzaktan kumandası da, tıpkı DJI Mavic Pro Fly Mini Combo gibi katlanabilir bir tasarıma sahiptir. Bir oyun kumandasından farksız olan uzaktan kumanda, üzerindeki joysticlerle uçuşa farklı eğlenceler katıyor. 4 km uçuş mesafesine sahip olan DJI Mavic Pro Fly Mini beklentilerinizin çok üzerinde bir ürün.

Djı Mavic Pro Fly Mini Combo Teknik Özellikleri Nelerdir?

– 1/2.3 CMOS – 12.71 MP kamera
– HD – FHD – 2.7K – 4K – C4K video modlarına sahip
– 3830 mAh batarya
– 743 gr Ağırlık
– Maksimum 27 dakika uçuş süresi
– GPS / GLONASS
– Spor modu ve rüzgarsız alanda maksimum hız 65 km
– Deniz seviyesinden maksimum irtifa 5000 metre
– Engel algılayıcı sensör mesafesi 30 metre
– Filtre çapı 82 mm
– Çalışma sıcaklığı 0° -40°C
– Entegre yazılımı DJI APP

Djı Mavic Pro Fly Mini Combo Kutu İçeriğinde Neler var?

– 1 adet DJI Mavic Pro
– 1 adet uzaktan kumanda
– 1 adet DJI Mavic Pro Hard case çanta
– 3 adet Pervane
– 1 adet Extra batarya
– 1 adet Şarj aleti
– 1 adet Gimbal koruyucu
– 1 adet Güç kablosu
– 1 adet micro SD kart (16 GB)
– 1 adet Mikro USB kablo
-1 adet RC kablo ( standart USB )
– 1 adet RC kablo ( Lightning )
– 2 adet RC kablo tutucu

Djı Mavic Pro Fly Mini Combo Yaklaşık Fiyatı Nedir?

Djı Mavic Pro Fly Mini Combo fiyatı yaklaşık olarak 5.799 TL ile 6.997 TL arasındadır. Satıcı firmaların yapmış olduğu kampanyalara göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

 

Tıklayınız