Djı Matrice 100 – Geliştirilebilir Multikopter Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
10

DJI Matrice 100 – Geliştirilebilir Multikopter setler son teknoloji üretim modelleri ile artık video ve fotoğraf sektörünün öncüsü durumunda. Özellikle film çekimlerinde kullanılan bu setler ile senaryonun başından sonuna kadar müdahaleye gerek kalmadan çekim tamamlanabiliyor. Teknik donanımı oldukça yüksek olan bu küçük helikopterler havadan çekim sağlayarak istenilen çekimin istenilen mesafeden ve yükseklikten farklı açılarla yapılmasını kolaylıklaştırıyor.

Ayrıca bu cihazlar sadece film sektöründe kullanılmıyor. Bazı kapsamlı firmalarda inşaat işleri için de kullanılabiliyor. Özellikle yüksek yapılarda yapının tüm özelliklerinin detaylı olarak incelenebilmesi için bu küçük helikopterler kolaylık sağlıyor. Tarihi eserlerin yapısal durumlarının belgelenmesi için de kullanılabiliyor. Özellikle anıtsal özellik taşıyan tarihi eserlerin üst örtülerinin özelliklerinin belirlenebilmesi için de kullanılabilen cihaz belgeleme konusunda çok ileri düzeylere gelinmesine yardımcı oluyor.

Djı Matrice 100 – Geliştirilebilir Multikopter  Özellikleri Nelerdir?

Bu küçük helikopterin özellikleri çok sayıda ve tüm fonksiyonlar daha iyi bir çekim ve kalite sağlama gerekliliğine göre tasarlanmıştır. Öncelikle cihaz hızlı bir şekilde kurulabiliyor. Ayrıca üstün güç performansı ile istenilen yüksekliğe ulaşabiliyor. Batarya sisteminin son derece gelişmiş tasarımı sayesinde uzun süre şarj edilerek havada kalma süresi maksimuma çıkarılabiliyor. Cihaz kumandalı olarak üretildiği için bu batarya sistemi burada da hizmete geçiyor ve kumandanın maksimum süre çalışmasını sağlıyor.

Djı Matrice 100 – Geliştirilebilir Multikopter Teknik Özellikleri Nelerdir?

Cihazın teknik özellikleri arasında hız kontrolü sağlama yeterliliği, cihazın içine yerleştirilmiş bazı materyaller sayesinde uçuş kontrolcüsü sistemi ve cihazın yerini ve konumu belirleyici sistemlerde yer alıyor. Bu sayede cihazın hangi yükseklikte ve hangi konumda olduğu koordinatları ile tespit edilebiliyor. Cihazı bu özellikleri sayesinde özellikle Avrupa ülkelerinde bazı cinayetlerin tespiti ve çözümlenmesi için kullanılmasının yanında bazı yasa dışı örgüt ya da kuruluşlarının yer tespiti için de kullanılabilmekte. Cihazın Avrupa ülkelerinde özel ajanlar ve devlet içindeki istihbarat servisleri tarafından da kullanıldığı bilinmekte.

Djı Matrice 100 – Geliştirilebilir Multikopter Kutu İçeriğinde Neler var?

Cihaz satışa sunulurken paketlenmiş ve kutu olarak sunuluyor. Kutu içeriği ise oldukça kapsamlıdır. Henüz kurulum sağlanmamış olarak gönderilen cihazın kurulumunun sağlanması da oldukça kolay. Paket içinde kurulum ile ilgili geniş bilgiler içeren bir kitapçık bulunuyor ve bu kitapçık sayesinde her kullanıcının kolay bir şekilde kurulumu sağlaması gerçekleştiriliyor. Ayrıca siparişlerin kısa sürede tamamlanması ile kullanıcının eline geçmesi de oldukça kısa bir süre içinde halledilebiliyor. Sistemi alıp kullanmak isteyen çok sayıda kişi internet üzerinden kısa bir araştırma ile fiyat konusunda da bir değerlendirme yapma fırsatı elde edebiliyor.

Djı Matrice 100 – Geliştirilebilir Multikopter Yaklaşık Fiyatı Nedir?

Ürünün yaklaşık fiyatı on iki bin ile on üç bin arasında değişmekte olup tüm özellikler içinde barındıran cihazlar genellikle on üç bine kadar fiyatlandırılabiliyor. Alıcıların iyi bir araştırma yaparak gerek fonksiyonları gerekse teknik donanımı ile kendilerine en uygun ürünü bulmaları ve bu doğrultuda sipariş vermeleri uygun olabilir. Ayrıca fiyat araştırılması da yapılmalı ve en kaliteli ürünün en uygun fiyata alınması sağlanmalıdır.

 

Tıklayınız