Djı Agras Mg-1 Zirai Multikopter Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
24

DJI Agras MG-1 Zirai Multikopter zirai üretim için tasarlanan bir model olarak son yıllarda bu sektörde iş yapan çok sayıda çiftçiye yarar getirmiştir. Kullanımı ile havadan bitkilere ilaç ve gübreleme uygulamalarının yapıldığı cihaz oldukça çok kullanım alanına sahip. Özellikle büyük çaplı üretim yapan çiftçiler için son derece zor olabilen gübreleme ve ilaçlama işleri bu cihaz sayesinde kolayca yapılabilmekte.

Djı Agras Mg-1 Zirai Multikopter Özellikleri Nelerdir?

Cihazın sekiz kanadı bulunmakla beraber bu kanat sistemi sayesinde ürünün havada yaptığı manevra ve uçuş kabiliyeti arttırılmış durumda. Bu yönüyle de bitkilere gereği kadar ilaçlamanın yapılabilmesi cihazın en önemli avantajlarından biri. Öyle ki günlük hayatta elle yapılan ilaçlamalarda bitkiye ya da yetiştirilen tarım ürününe gereğinden az ya da fazla ilaçlama yapılabilmekte ve bu nedenle de tarım ürününün gereği kadar yetişmemesi ya da bazı hastalıklara maruz kalarak ürün alınamaması söz konusu olabilmekte. Bu cihaz sayesinde tüm bu sıkıntılar son bularak hem kısa sürede ilaçlama gerçekleşirken hem de tam ürün almanın yanında zirai ürünün hastalıklardan ve zararlı haşerelerden korunması başarılabiliyor.

Cihazın çok sayıda özellikleri bulunmakla beraber bunların tamamı zirai ürünün en iyi şekilde yetiştirilmesini tedarik etme yönünde belirlenmiş. Fonksiyonları arasında en önemlilerinden bir tanesi ürünün yaklaşık 10kg ağırlığında sıvı taşıyabilmesi. Bu sayede hızlı ilaçlama tekniği ile cihazın sıvı gübre, zirai ilaç gibi bazı sıvıları kısa süre içinde tarım arazisine belirli oranlarda dağıtması temin ediliyor. Ayrıca bu ürün sayesinde 10 dakika içinde 4000-4500m2 alanın ilaçlanması kolayca başarılıyor.

Djı Agras Mg-1 Zirai Multikopter Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ürünün teknik özellikleri arasında yer alan yeterli hıza sahip olması ve ilaçlama miktarının kullanıcı tarafından ayarlanabilmesi de ürün yetiştiricilerinin doğru çözümlere ulaşmasına neden oluyor. Bunun yanında sıvı gübre ya da ilacın eşit bir şekilde dağılımı çok sayıda faydayı da beraberinde getirmektedir. Bunlardan en önemlisi ürünün daha doğru bir yöntemle ilaçlamasını temin ederek aynı zamanda ekonomik olarak ta yarar getirmektedir. Çünkü bu sayede fazla ilaç tüketimi durumu ortadan kalkar ve çiftçi yeterli ilaçlamayı daha ekonomik bir şekilde elde etmiş olur. Ayrıca eşit bir şekilde dağılımın yapılması kirliliği de önlemektedir.

Djı Agras Mg-1 Zirai Multikopter Kutu İçeriğinde Neler Var?

Cihazın satın alınması durumunda kutu içeriği DJI Agras MG-1 Zirai Multikopter ürün kamerası, kumanda ve kanat sistemlerini içeriyor. İçerik içinde kurulum şemaları ile beraber kolayca montaj edilebiliyor. Kurulumdan itibaren kullanıcının istediği sıvı gübre ya da ilacı ürün deposuna doldurarak ilaçlama işlemine başlaması mümkün. Kısa sürede ilaçlama yapan ürün ile aynı zamanda insan gücünden tasarruf ta elde ediliyor. Bu yönüyle de hem kullanıcılar tarafından hem de ilgili bakanlık tarafından kullanımı tavsiye edilen ürünün kısa sürede kullanıcıya ulaştırılması da garanti ediliyor.

Djı Agras Mg-1 Zirai Multikopter Yaklaşık Fiyatı Nedir?

           Ürünün Yaklaşık fiyatı ise 5.000-6.000 Türk Lirası arasında değişen ürün için taksit seçenekleri de sunuluyor.

 

Tıklayınız