Android için Criminal Case indir

0
916

Criminal Case, Android platformunda yer alan mobil cep cihazlar için ücretsiz indirebileceğiniz saklı nesne bulma oyunudur. Alanında ilk olan Criminal Case oyununda temel amaç vakaları çözmek ve sonraki zorlu seviyelere gelebilmektir.

Criminal Case nasıl bir oyun?

Cinayet çözme ve saklı olan nesneleri bularak ilerleme oyunu olarak tanımlayabileceğimiz Criminal Case’teki temel amaç ise ölen kadın Rosa Wolf’un katilinin kim olduğunu bulmak.

Bunun yanında gizli ögeleri bulabilmek ve bu serüvende ilerleyebilmek için polisin bize verdiği görevi yerine getirmemiz ve suç mahalindeki gizli ipuçlarını bulmamız gerekiyor. İpuçlarından hareketle şüphelileri sorgulamak ve katillerden edilen verilerle asıl cinayeti kimin işlediğini çözmek de sonraki hedefimiz.

Takım arkadaşlarınızla birlik olun ve tüm vakaları çözümleyin. Sonraki seviyelere atlayarak kendinizi geliştirin, daha kompleks ve heyecan dolu sırların içerisine dalın. Oyun içi enerjileri kullanarak karşılaşabileceğiniz zorluklara meydan okuyun.

Gizem ve macera ile iç içe olacağınız orijinal ve gerçek Criminal Case nesle bulma ve toplama uygulamasını aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak indirebilirsiniz. Google Playsiz Criminal Case indirmek isteyen mobil cihaz kullanıcıları apk formatında yükleme veya güncelleme yapabilir.

Not: Sitemizde Criminal Case ile ilgili hileli paylaşım yapılmamaktadır. Güvenliğiniz ve kişisel bilgilerinizin üçüncü kişilerce ele geçirilmemesi açısından ilgili hileli mod apk uygulamalarını indirmemenizi tavsiye ediyoruz.

criminal-case-uygulama-Resimler-mobilgim

 Criminal Case Google Play indir

Sürüm bilgisi: 2.8.1

Boyut: 44.7 MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 4 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Criminal Case apk indir