Connected2.me Anonim Chat İndir

0
1

            Connected2.me anonim chat, internet üzerinden kişilerin arkadaşlık ve sohbet etmelerini sağlayan bir uygulamadır. Özellikle akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte önceleri sadece bilgisayarlarda kullanılan chat servisleri artık uygulamalar ile birlikte akıllı telefonlarda da kullanılıyor. İnternet üzerinden arkadaş araya, sohbet etmek isteyen ve yeni insanlar ile tanışmak isteyen birçok kişi bu uygulamayı kullanarak isteklerini gerçekleştirebiliyor. Uygulamanın kullanışının kolay olmasından dolayı, uygulamayı kullanmak için özel bir bilgiye gerek olmuyor. Uygulamanın kullanımı ile ilgili chat programının bu konudaki açıklamalarının okunması yeterli oluyor. Chat programını kullanan birçok kişi hem yeni arkadaşlıklar ediniyor hem de keyifli bir zaman geçiriyor.

 Nasıl Kullanılır?

            Connected2.me anonim chat programını kullanmak için öncelikle eğer akıllı telefonlarda kullanılacaksa programın uygulamasının telefonlara indirilmesi ve kurulması gerekiyor. Bu işlemden sonra ise her kullanıcının kendi profilini oluşturması için üyelik işlemlerinin yapılması gerekiyor. Üyelik işlemlerinde herhangi bir ücret söz konusu değildir. Üyelik işlemlerinde kullanıcıların dikkat etmeleri gereken en önemli özellik, üyelik başvuru formunda dolduracakları bazı bilgilerin daha sonra değişiklik yapılamamasıdır. Bu nedenle başvuru formunda belirtilen uyarılara dikkat ederek ilgili yerleri doldurmak gerekiyor. Kişilerin görüşme yapabilmesi için gerekli olan üyelik işlemleri bittikten sonra, profillerinde bir takım değişiklikler yapabilirler. Profillerini kendilerine özel hale getirebildikleri gibi, istedikleri fotoğrafları da yükleyebiliyorlar. Sitenin tanışma esaslı olmasından dolayı profillerin dolu ve göze hoş olması kullanıcılar adına oldukça önemlidir.

 Öne Çıkan Özelliği

            Programın öne çıkan en önemli özelliği, tüm dünya geneline hitap etmesidir. Program için indir linklerinden yararlanarak indirildikten ve programın kurulmasından sonra programın ayrıcalıklarından yararlanmak mümkün hale geliyor. Programa giriş yapıldığında tüm ülke ve bölgeler için arama motoru söz konusudur. Bu arama motoru sayesinde kullanıcılar istedikleri yerdeki kişiler ile tanışma ve sohbet etme imkanına sahip oluyor. Birçok kişi program için arkadaşlık, sohbet ve flört programı olarak programı değerlendiriyor.

Bu uygulama ücretli mi? ücretsiz mi?

            Program için üyelik tamamen ücretsiz. Üyelik sonrasında herkes standart üye oluyor. Standart üyelerin günlük olarak sadece bir mesaj atma hakları bulunuyor. Ancak bu hakların sınırsız olması için gold üye olmak gerekiyor. Gold üyelik için de kullanıcıların belirli bir ödeme yapması gerekiyor. Yapılan ödemelerin çok yüksek miktarlar olmamasından dolayı birçok kişi gold üyeliğe geçerek programın ayrıcalıklarından fazlası ile yararlanıyor.

Hangi uygulama mağazasından indirebilirim?

            Programın uygulaması hem android hem de ios serilerinden indirilebiliyor. Her iki portalı içermesinden dolayı birçok kişi sorun yaşamadan programı yükleyebiliyor ve üye olabiliyor.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Forum Sayfasına yönlendirileceksiniz

 

Son Konular

Paylaş
Önceki İçerikQuora İndir