iOS için Clash Royale indir

0
1112

Clash Royale, iOS işletim sistemi bulunan iPhone ve iPad cihazlar için ücretsiz indirebileceğiniz taktiksel savaş oyunudur. Clash of Clans yapımcısı olan Supercell tarafından geliştirilen Clash Royale , Royal savaşçıların katıldığı gerçek zamanlı online – multiplayer uygulamasıdır.

Clash Royale nasıl oynanır, amacı nedir?

Clash Royale’de yapmamız gereken izleyeceğimiz stratejilerde başarılı olmak ve rakip takımı alt etmektir. Oyunda içerisinde asker, defans ve saldırı özellikleri barındıran kartları toplamamız ve geliştirmemiz gerekiyor. Seçeceğiniz ve sevdiğiniz karakterler arasında Royal, Prenses, Şövalye, Bebek Dragon ve çok daha fazlası bulunuyor.

Düşman kralın veya prensesin kulesini yıkarak, tüm hazineyi, tacı elde ederek büyük zaferi sen kazan. Klan (Clan) oluştur ve kartlarını arkadaşlarınla paylaş. Kendi savaş topluluğunu geliştir. Clash Royale ailesine en büyük zaferleri kazandır.

Bilgilendirme: Clash Royale iPhone ve iPad için ücretsiz indirme özelliği taşıyan uygulamadır. Ancak bazı oyun itemleri gerçek parayla satın alınabilir. Eğer uygulama içi satın alma özelliğini devre dışı bırakmak istiyorsanız Ayarlar > Uygulamalar bölümüne gidin. Clash Royale internet bağlantısı gerektirmektedir.

Özellikler:

  • Ödülleri kazanmak için sandıkları aç, en yeni ve güçlü kartları toplayarak geliştir.
  • Düşmanın kulesini yık ve tacı kazan.
  • Clash Royale ailesiyle saldırı, defans ve büyü kart koleksiyonunuzu paylaşarak geliştirin ve yükseltin.
  • Ultimate savaş güvertesi inşa et ve düşmanlarını mağlup et.
  • Özel düello maçı açarak Clan arkadaşlarınla ve diğer arkadaşlarınla savaş.
  • TV Royale kanalı üzerinden Clash Royale savaş teknikleri, defans taktikleri, yenme stratejilerini takip et.

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Destekleyen cihazlar: iOS 7.0 ve üzeri iPad

Clash Royale
Clash Royale
Developer: Supercell
Price: Free+