Clash of Clans apk indir

0
1086

Android için Clash of Clans 8.212.12 apk indirin

Clash of Clans apk uygulaması Android işletim sistemiyle çalışan telefon veya tabletlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz strateji oyunudur. Supercell firması tarafından geliştirilen Clash of Clans uygulamasını sitemizden Google Playsiz olarak indirebilirsiniz. Dilerseniz Google Play Store üzerinden Clash of Clans indirebilirsiniz.

Online olarak oynanan ve sahip olduğumuz adayı geliştirmeye çalıştığımız Clash of Clans oyununu Android cihazımıza yükleyerek adamızı savunabilir ya da asker basarak çevremizdeki düşmanlarımızı alt edebiliriz. Böylelikle elde ettiğimiz ganimetlerle daha hızlı gelişme kaydedebiliriz. Boom Beach oyununa oldukça benzeyen kara savaşı oyununu apk olarak indirmek için aşağıdaki indirme linkini kullanabilirsiniz. Uygulamanın sürümü 8.212.12 olup Clash of Clans’in güncel ve son sürümüdür. Clash of Clans apk güncellemesi yapmak isteyen kullanıcılar My.Pcloud üzerinden apk indirebilirler.

Bilgi: Sitemizde Clash of Clans elmas kazanma hileleri, bot, hack tools araçlarını download edebilmeniz için gerekli dosyalar bulunmamaktadır. Clash of Clans’in mevcut çalışan hilesi bulunmamaktadır. Hile paylaşımı yapan sitelerdeki çalışan Clash of Clans hilesi gibi başlıklara itibar etmeyiniz.

com.supercell.clashofclans-0

Uygulama Adı: Clash of Clans

Sürüm: 8.212.12

Program Türü: Strateji/Macera

Kategori: Oyun

Uygulama Dili: Türkçe

Yayınlanma Tarihi: 20 Nisan 2016

Clash of Clans apk  indir