Car Vs Cops İndir

0
30

Car Vs Cops Nedir?

Car vs cops android, ios platformunu kullanan akıllı telefonlar ve tabletler için eğlence amaçlı araba kovalama oyunudur. Aracınızın peşine düşen polis araçları başta olmak üzere diğer araçların kovalamasından kaçmaya çalışarak gerçekleşen eğlence sağlayan bir oyundur. Araba seçenekleri, sınırsız yarış imkanı sunan, günlük ödüllerin olduğu, liderler tablosunun tutulduğu, harika grafik özellikleri ve müzikler bulunmaktadır.

Car Vs Cops Ne işe yarar?

Araçlardan kurtulma manevraları sayesinde heyecan ve eğlenceli vakit geçirilmesini sağlamaktadır. Sıkıcı rutin oyunların aksine giderek artan temposuyla eğlence dozu yüksek bir oyundur. Sıkılmamayı, heyecan dolu anlar geçirilmesini sağlamaktadır.

Car Vs Cops Neler sunuyor?

Eğlence ve heyecan sunmaktadır. Peşinize düşen polis araçları, tanklar, kamyonlar, helikopterlerden kurtulmak için manevralar yapılmaktadır. Aynı zamanda peşe düşen araçlardan kurtulmaya çalışırken karşınıza aniden çıkan araçlara da çarpmamaya çalışarak dikkatin yoğunlaşmasını sağlamaktadır. Hızlı ve etkileyici devam eden oyun reflekslerin gelişmesini de sağlamaktadır. Araç kovalama oyunları içerisinde yüksek temposu, eğlenceli oyun olmasının yanı sıra güçlü refleksler gerektirmesi nedeniyle en zorlu oyunlardan birisidir.

Car Vs Cops Özellikleri?

Oyun içerisinde çok sayıda araç seçeneği mevcuttur. Kovalamacının heyecanını en üst düzeyde yaşanmasını sağlayan sınırsız oyun seçeneği bulunmaktadır. Yarışlar sayesinde günlük ödüller kazanılabilir. Harika grafikler sunan ve eğlencenin düzeyine artmasına uygun müziklerle oyunun heyecanın artmasını desteklemektedir. Aracı kovalayan polis araçları, kamyonlar, tanklar ve helikopterler refleksleri zorlayacak kapasitedir. Karşıdan gelen araçlar ise reflekslerin yanı sıra dikkatin en üst düzeyde tutulmasını sağlamaktadır. Yarışlar sonucunda liderlik tablosu oluşturularak rakipler ile rekabet ortamı oluşturulmaktadır.

Car Vs Cops Nasıl kullanılır?

Oyun indirildikten sonra kurularak oyuna başlanabilir. Tek tuşla rahatça hızlanan araç sayesinde peşe düşen araçlardan mümkün olduğu kadar uzun süre kaçmaya çalışılmaktadır. Yakalayamayan polis araçlar sayesinde puan kazanılarak, diğer araçlara çarpılmadığı sürece reflekslerin elverdiği ölçüde oyun devam etmektedir. Kaçılan araçların yakınlarından geçerek ekstra puan kazanılmaktadır. Kazanılan puanlar sayesinde gittikçe gelişen araba daha çok eğlence daha çok puan kazanılmasını sağlayarak liderler tablosunda adınızı üst basamaklara taşınmasına imkan vermektedir.

Car Vs Cops Nasıl indirilir?
Akıllı android cihazlarla Google Play Store girerek ücretsiz olarak indirilebilmektedir. İos cihazlarla Appstore’dan ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız