Candy Crush Saga apk indir

0
784

Candy Crush Saga , Android için ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, bulmaca uygulamasıdır. Facebook üzerinden oynanan ve sonrasında Android platformda da yer bulan Candy Crush’ta temel amacımız aynı renkte ve şekilde olan şekerlemeleri yatay ve dikey olarak bir araya getirmek.

Onlarca bulmaca uygulamasına ilham kaynağı olan Candy Crush Saga’ya benzer eşleştirme oyunları olmasına rağmen, elbette orijinali daha cazip. Dünyada 100 milyonu geçen indirme sayısıyla alanında en sevilen ve indirilen uygulamalardan biri olan – Türkçe tabir etmek gerekirse – Kendi kıraş saga, canlı ve dinamik yapısıyla oldukça renkli bir yapıya sahip.

Oyunda en az üç tane aynı türden şekeri birleştirmemiz gerekiyor. Dokunmatiği kullanarak şekerlerin yerlerini değiştiriyoruz ve o bölümün en yüksek skorunu elde etmeye çalışıyoruz. Oyunun giderek zorlaşan bir yapısı olduğundan, ilerleyen bölümlerde dikkatli olmamız ve gelecekteki hamleleri planlamamız gerekiyor. Candy Crush’ın nasıl oynandığı ve öğrenmesi ilk başlarda kolay olsa bile, zaman geçtikçe detaylı ve stratejik bir hal alıyor.

Android için Candy Crush Saga indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresine dokunmanız yeterlidir. Uygulamayı Google Playsiz apk olarak indirebilirsiniz. Bol şekerli ve eğlence dolu saatlere sahip olmak istiyorsanız bu sevimli şeker patlatma oyununu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bilgi: Sitemizde Candy Crush Saga apk hileli mod, sınırsız can gibi dosyalar bulunmamaktadır. Kişisel güvenliğiniz açısından bu tarz uygulamalardan uzak durmanız sizin yararınıza olabilir.
candy-crush-saga-android-indir-apk-resimler

Uygulama Adı: Candy Crush Saga (Google Play)

Sürüm: 1.48.0 APK

Kategori: Bulmaca

Tür: Oyun

Uygulama Dili: Türkçe

Destekleyen Cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Yayınlanma Tarihi: 5 Mart 2015

Candy Crush Saga 1.48.0 apk indir