Büyük Kaçış – Prison Escape (Beta) İndir

0
27

Nedir?

Televizyonda büyük ilgili ile seyredilen prison break dizisinin oyun haline getirilmiş uygulamasıdır. Büyük Kaçış Prison Escape (Beta) gerçek hapishane yaşamını, gizli bilgilere erişimini, iyi seviyede tasarlanmış savaş kurgusunu, cesaretin bilgi ile birleştirilerek hapishaneden kaçmanın heyecanı yaşamak tecrübesini elde etmek için oynanacak eğlenceli bir uygulamadır. Oyun gerçekçi hikayesi ve aksiyon sahneleri sayesinde baştan sona ilgi en üst düzeyde tutulmaktadır.

Ne işe yarar?

Üç boyutlu ortamda serbest hareketlerin, keşif ve savaşların yapılabildiği oyun uygulaması sayesinde eğlenceli bir zaman geçirilmesini sağlar. Oyun içerisinde 30 farklı görev içerisinde bilgi ve cesaretin kullanılarak ilerlenmesini sağlar. Eşsiz bir hayatta kalış tecrübesi yaşatılmasını sağlayacaktır. Sezgisel kontrol sayesinde eğlence her seviyede artar. Oyun macera alanında oyun oynama tutkunları için en güzel örneklerden biridir.

Neler sunuyor?

Her seviyede artan heyecanla 30 farklı bölüm mevcuttur. Seviyeler ilerledikçe sezgisel kontrol seviyesi çoğalmaktadır. 3D görünüm sayesinde hapishaneden kaçış mücadelesi ve gerçekçi aksiyon görünümü destekleyen efektler sunulmaktadır. Bilginin kullanılması ile oyun içerisinde hikayeye uygun cesaretin sergilenmesi sayesinde bölümlerden geçilmesini kolaylaşmaktadır. Akıcı kurgusu ve gerçekçi aksiyon sahnelerine şahit olunacaktır. Çeşitli silah tecrübelerin yaşanması sağlayacaktır. Görevler arasında sürpriz hikaye akış hızı bulunmaktadır.

Özellikleri?

Üç boyutlu görsel desteği sunulmaktadır. Bölümler ilerledikçe çeşitli silahlar hakkında tecrübeler bulunmaktadır. Görevler ilerledikçe kaçış planlarını derinlemesine girebilme imkanı sunmaktadır. Hapishane ve diğer kurumsal engellerin ortadan kaldırması görevleri içermektedir. Seviyeler arasında sürpriz şekilde yükselen ve düşen hikaye temposuyla ilginin her an canlı tutulmaktadır. Hapishane yaşamına uygun akıcı ve gerçekçi aksiyon bölümleri ile sıkılmadan dikkati en üst düzeyde tutulmaktadır.

Nasıl kullanılır?

Google play store ve Appstore’dan indirilen oyun kurularak oynamaya başlanacaktır. Oyun başlangıcında seçilecek görev ve silah seçimi ile ilk görev tamamlanması sonucu diğer görevlere devam edilebilecektir. Görevler esnasında kazanılan puan ve özellikler sayesinde güçlenen karakter sayesinde daha artan aksiyon devam edecektir. Uygulama içi satın almalarla karakterin gelişimi sağlanarak eğlencenin gittikçe dozu artacaktır.

Nasıl indirilir?

Android cihazlar için Google play store’dan indirilebilmektedir. İos cihazlar için appstore Büyük Kaçış – Prison Escape indirme yapamıyorsunuz.

Google Play İçin İndir

 

Tıklayınız