Bütün Kızlar Toplansın, Pudra Sizin İçin Android’de

0
1125

Kız kıza bir araya gelinebilecek, dedikodunun dibine vurulacak, bayanların kendilerine has sorunlarına çözüm bulunabilecek bir platform olarak yayın hayatına başlayan Pudra daha ilk günden yoğun ilgi görmeye başladı. Biz de yazımızda kız kıza bir araya gelinebilecek bir uygulama arayan Android akıllı telefonlarınıza yükleyebileceğiniz Pudra uygulamasından bahsetmeye karar verdik.

Pudra uygulaması hâlihazırda Türkiye’ye has Türkiye’nin ilk ve tek kız kıza sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu platform sadece sohbet amaçlı bir platform olmanın ötesinde fotoğraflar paylaşabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz bir platform.

 Pudra ile pek çok yeni arkadaş edinme imkânına da kavuşuyorsunuz. Tüm popüler sosyal platform ve uygulamalarda yapabildiğiniz gibi pudra ile de, Pudra uygulaması üzerinden takipçi edinebilir ve fotoğraflarınızı paylaşarak sosyalleşmenin tadını çıkartabilirsiniz. Anılarınız ve özel günlerinizi paylaşarak takipçilerinizin sizden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Pudra uygulamasının alışveriş imkânı sağladığını da söylemiştik. Bu konuyu biraz daha açalım. Pudra uygulaması sayesinde özellikle tanınmış uygulamalardan indirimli alışveriş yapma imkânına da kavuşuyorsunuz. Özellikle bayanların indirim ve fırsatlardan heyecanla faydalanmak istediklerini bilen uygulama bu özelliği ile doya doya alışveriş yapma imkânı da sağlıyor.

Dünyam isimli bölümde, uygulamada bulunan kullanıcıları takibe alarak kendinize özgü bir içerik sayfası sahibi olabiliyorsunuz. Burada takip için eklediğiniz kişilerin paylaşım ve fotolarını görebilir, o kişiler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz. Eğer ürün satışı yapıyorsa takip ettiğiniz kişi bu sayede istediğiniz ürünleri satın alabiliyorsunuz da.

 Sosyalleşme platformunun olmasa olmazı elbette sohbet edebilme imkânının varlığı. Bu sayede aklınıza gelebilecek her konuda sohbet edebilecek, modayı takipte geri kalmayacak ve pek çok kişi ile tanışma imkânı bulacaksınız. Tüm Pudra kullanıcıları ile iletişim kurarak çözmek istediğiniz bir sorununuz olduğunda kolayca danışabilecek ve fikir alabileceksiniz.

Uygulamanın diğer bir önemli özelliği elbette Shop kısmı. Buradan kadınlar için özelleştirilmiş tüm ürünleri görebilirsiniz. Ayakkabıdan çantaya kadınlara özel ilgi alanlarına yönelik oluşturulmuş tüm ürünler platformda mevcut durumda hem de uygulamaya özel olarak indirimler de mevcut, bu sayede uygulamayı kullanmak için bir sebebiniz daha olmuş oluyor.

Önceleri iOS işletim sistemi için çıkan uygulama popülerliğinin artması ile birlikte artık Android kullanıcıları için de kullanılabilir durumda. Siz de Android tabanlı telefonunuza uygulamayı indirmek isterseniz aşağıdaki linkten uygulamanın indirme sayfasına ulaşabilir ya da telefonunuzdan Google Play’e gelerek arama kısmına Pudra yazarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=OclNcRjVnmY

Pudra
Pudra
Developer: Pudra
Price: Free

 

Tıklayınız