Android için Bow Messenger indir

0
384

Bow Messenger, Android için indirebileceğiniz anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Henüz yeni olan ve Whatsapp, TicToc, Tango benzeri mesajlaşma aracı olan Bow Messenger ile mesajlaşma, fotoğraf, video, ses kaydı ve konum bilgisi paylaşımı, grup sohbeti gibi özellikler bulunuyor.

Telefon numaranıza tanımlı olarak çalışan Bow Messenger’i diğer uygulamalardan farklı kılan özellik ise MSN’de olduğu gibi  titreşim yollayabiliyorsunuz, gönderdiğiniz fotoğraflara filtre uygulayabiliyorsunuz. Profilinizi normal telefon rehberi olarak kullanabilmeniz de mümkün. Sahip olduğunuz operatör üzerinden kişileri arayabilirsiniz.

Bow Messenger’in kullanıcılara vaad ettiği bir başka yenilik ise duruma veya koşula bağlı mesajlaşma. Biraz daha açmak gerekirse Bow’daki kişilere zaman ve konum ayarlı mesaj gönderebilirsiniz. Zaman ayarlı mesaj ile dilediğiniz saatte kişi ya da kişilere fotoğraf, mesaj yollayabilirsiniz. Konum özelliği ile yalnızca belirlediğiniz konumdaki kişilere ileti gönderebilirsiniz. Haritadan konum ya da alan belirleyin ve koşul oluşturun. Kişi yalnızca bu alana girdiğinde mesajınızı görsün.

Bir diğer koşul ise bildirim alma. Örneğin sevgilinizin ne zaman online olduğundan haberdar olmak istiyorsanız bu özellikten yararlanabilirsiniz. Bow bu koşul ile arkadaş takip etme programı hizmeti görüyor. Eğer siz de sevgilinizi arkadaşınızı takip etmek istiyorsanız, birinin ne zaman online olduğunu nasıl öğrenebilirim, sevgilim ne yapıyor, arkadaşım internete ne zaman girmiş, onu nasıl takip edebilirim, çevrimiçi olup olmadığını takip eden izleyen ve bana bildirim mesajı gönderen bir uygulama var mı, şeklinde türlü sorular soruyorsanız Bow Messenger kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Android için Bow Messenger indirebilirsiniz. Google Playsiz indirmek için Bow Messenger apk indirme linkini kullanın. Not: Bow Messenger Türkçe indirmek için güncellemeyi beklemeniz, ileri tarihte Bow Messenger güncelleme yapma işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. İlerleyen zamanlarda Bow Messenger güncelleme nasıl yapılır, güncelleme ne zaman gelecek şeklinde paylaşımlar yapacağız.

bow-messenger-uygulama-resimler-pictures

Uygulama Adı: Bow Messenger (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.1

Boyut: 18.9 MB

Kategori: Mesajlaşma / İletişim

Dil: İngilizce

Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2015

Destekleyen cihazlar: Android 4.1 ve üzeri

Bow Messenger 1.1 apk indir