Android için Blendoku 2 indir

0
332

Blendoku 2, Lonely Few tarafından geliştirilen renkler hakkında bir bulmaca oyunudur. Android için ücretsiz indirilebilen Blendoku uygulaması sayesinde renklere ve renk dokularına hakim olarak, bu alanda kendinizi geliştirebilir, ayrıca boş zamanlarınızı eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Renk uzmanı mı olmak istiyorsun? Renkler üzerine oyunlar ilgi alanın kapsamında mı ? O halde, Blendoku renk oyununu çok seveceksin. Tasarlanan renk paletlerini yerleşimlerin üzerine taşı ve renk yeteneğini test et. Renkler alanında uzman değilsen ve renkler üzerinde kendini geliştirmek istiyorsan sitemiz aracılığıyla Blendoku 2 apk indirme veya Google Play Store , uygulama mağazası, üzerinden Blendoku yükleme yapabilirsin.

Diğer renk oyunlarının aksine, Blendoku gerçek renkleri kullanmaktadır ve ödüllü puzzle mücadelesinde kendinizi sınamanız için harika bir uygulama. İlk başlarda anlaşılması oldukça güç olan ve çözdükten sonra kocaman bir eğlence haline gelen Blendoku 2’de ilk oyuna nazaran mekanikler inşa edildi, yeni puzzle türleri ve Multiplayer (Çok oyunculu) oynama özelliği geldi. Bunun yanında yeni boyama modu, yakınlaştırma ve uzaklaştırma, yeni temalar, kilit sistemi ve çok daha fazlası eklendi.

Blendoku 2, renk üzerine dayalıdır ve egzersizler sanat okullarında öğretilmektedir. Yüzlerce seviyeden oluşan oyun kolaydan zora doğru gitmekle beraber tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir. Eğer çocuklar için mobil cep renk uygulaması arıyorsanız Blendoku 2 size göre.

  • Geniş derecelendirmesiyle, 500 ücretsiz seviye
  • Mükemmelliyetçiler için mükemmel rütbeler,
  • Basit, kolay tutuşlu dokunmatik kontroller,
  • Bağımlılık yapıcı bulmaca renk oyunu,
  • Özgün renk stratejisi,
  • Yeni Lab renk modeli,
  • Otomatik level kaydetme

Not: Multiplayer oynamak için Blandoku 2 sürüm güncelleme yapmayı, oyunu son versiyona yüklemeyi unutmayın.

Sürüm bilgisi: 1.3.1

Boyut: 44.7 MB

Kategori: Bulmaca

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 4 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0.3 ve üzeri

Blendoku 2 apk indir