Blackberry için Line indir

0
615

Line uygulaması, Blackberry OS işletim sistemiyle çalışan Blackberry cihazlara ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz sesli, yazılı ve görüntülü konuşma hizmeti sunan sohbet uygulamalarından bir tanesi. Bilgisayar, tablet ve telefonların tümünde bedava hizmet veren ve ücretsiz indirilen Line uygulamasını Blackberry cihazınıza kurabilir, arkadaşlarınızla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Sadeliği ve metro tasarımıyla göze çarpan Line uygulamasını Türkçe dilde kullanabilir, sevdiklerinize, listenizde bulunan tüm arkadaşlarınıza duygularınızı yansıtan eğlenceli ve renkli stickerlar gönderebilirsiniz. BBM (Blackberry Messenger) sohbet ve mesajlaşma uygulamasıyla entegre edebileceğiniz Line uygulaması sayesinde, sohbetlerinizi tek bir alandan yönetebiliyorsunuz. 3G, Wi-fi ve 4G (LTE) destekli Line uygulamasını Whatsapp, Tango, WeChat, Tictoc gibi diğer sohbet uygulamalarının benzerini arıyorsanız kullanabilirsiniz.

line-android-indir

line-android-indir-2

Line’da arkadaş bulma ve harekete geçmek için Blackberry için Line’i buradan indirebilirsiniz.Line indirebilmeniz için cihazınız üzerinden bağlanmanız gerekmektedir.