Blabel indir

0
379

Whatsapp dünya genelinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. Whatsapp’a karşı Tango, Line, Tictoc gibi bir çok uygulama geliştirilmesine rağmen liderliği kimseye kaptırmayan iletişim aracına bir rakip daha çıktı: Blabel.

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ve daha güvenli sohbet imkanı sağladığını iddia eden Blabel uygulamasına, tıpkı Whatsapp’ta olduğu gibi telefon numarası ile kayıt olabiliyoruz. Numaranızı yazdıktan sonra gelen kodu, uygulama içindeki kod bölümüne giriyoruz ve profil ayarlamalarından sonra sohbete başlıyoruz.

Uygun bir kullanıcı adı bulduktan sonra, sade arayüzü, kendine has zarif yapısı ve gizli mod sayesinde kullanıcılara özgürlüğü vaad ediyor. Bunun yanında paket içerisinde gelen 3 farklı tema ile görünümü değiştirebiliyoruz.

Resim ve video yollama, Bas/konuş ile sesli mesaj gönderme, aynı hesabı 5 farklı cihaz üzerinden kullanabilme ve sınırsız mesajlaşma özelliklerine sahip olan Blabel’in içerisinde bulunan Snapchat benzeri sistem ile bilgisayar veya telefonda yaptığınız tüm konuşmalar, mesajlaşmalar otomatik olarak siliniyor. Siz de bu özelliklerden ve yenilikten faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Android için Blabel indirebilirsiniz.

blabel-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Blabel (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.0.12

Boyutu: 28 MB

Kategori: Mesajlaşma

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 18 Mart 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 4.0 ve üzeri)

Android için Blabel apk indir