Android için Benim Konuşan Tom’um uygulama indir

0
997

Benim Konuşan Tom’um uygulaması, daha önce Konuşan Kedi Tom 2 (Talking Cat Tom) adıyla yayımlanan ve sonrasında belirli değişiklikler yapılarak kullanıcılar için indirilmeye sunulan eğlenceli bir oyun.

Konuşan Kedi Tom nasıl bir oyun? 

Uygulamada konuştuğunuz zaman sesinizi child mod’da tekrar eden bir kediciğiniz var, yalnız Tom’un tek amacı söylediklerinizi taklit etmek değil. 999 Level (seviye)’den oluşan oyunda kediciğimizi beslememiz gerekiyor. Karnı acıktığında beslemek, uykusu geldiğinde yatağa yatırmak, ona çeşitli kostümler giydirmek lazım. Tom’un evini dekore etmek, büyütmek ise yerine getirecğeimiz diğer marifetler arasında yer alıyor.

İçerisinde 10 farklı mini oyun bulunan uygulamada yalnızca kedimizi büyütürken değil oyunlarda da başarılı olmamız ve altınlar kazanmamız gerekiyor.

My Talking Tom’un diğer özellikleri:

  • Arkadaşlarının evlerini ve tomlarını ziyaret et,
  • Hazine sandıkları bularak altınlar kazan,
  • Tom’a farklı kıyafetler giydir ve yepyeni kombinasyonlar yarat,
  • Seviye atla ve yepyeni ödüller kazan,
  • Tom’a istediğin cümleyi söyle ve tekrarlasın,
  • Uygulama içi fonksiyonları kullanarak Tom’ dürt, okşa, gıdıkla; Tepkilerini ölç.
  • Sosyal ağlarla bağlantı kur (Facebook, Twitter vb.)
  • Videolar yarat ve Youtube entegrasyonu sayeside videolarını paylaş.

Benim Konuşan Tom’um hilesi var mı?

Sitemizde Konuşan Kedi Tom bölüm geçme hilesi, altın ve akçe hilesi bulunmamaktadır. Kişisel güvenliğiniz ve bilgilerinizin üçüncü kişilerce ele geçirilmemesi açısından Konuşan Kedi Tom hilesi, mod full sürüm başlığı altında yayımlanan dosyalarını indirmenizi tavsiye etmiyoruz.

Konuşan Kedi Tom indirmek ve Android cihazınıza yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın. Uygulamayı Android telefon ya da tablet için Benim Konuşan Tom’um apk formatında ya da GOogle Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Not: Uygulama Android işletim sistemi gereksinimini karşılamayan bazı Samsung, LG ve replika telefon modellerinde çalışmayabilir.

benim-konusan-tom'um-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Benim Konuşan Tom’um (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 2.4.1

Boyutu: 17,3 MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2015

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Benim Konuşan Tom’um apk indir