Bebop 2 Fpv Pack Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
27

Bebop 2 Fpv Pack ÖZELLİKLERİ Nelerdir?

Akıllı telefon ya da tablet ile kontrol edilebilen, 500 gram ağırlığında, 25 dakikaya kadar uçuş süresi bulunan kompakt dronun ikinci nesli FPV ve kumandası ile birliktedir. Bu takım, ekransız ancak kontrol tuşlarına sahip olan ve USB ile akıllı telefona ya da tablete bağlanabilen Skycontroller 2 kumandası ile farklılık kazanmaktadır. Skycontroller 2 telefon ya da tablet bağlantısı olmadan kontrolü sağlama imkanı vermektedir. Güçlü WİFİ anteni 2km uzaklığa kadar pilotluk sağlamaktadır. Kumanda üzerinde telefon ya da tableti tutturacak bir alan bulunmaktadır. Takım içerisinde aynı zamanda telefona bağlanabilen bir Cockpitglasses sanal gerçeklik gözlüğü bulunmaktadır. Akıllı telefonu USB aracılığıyla kumandaya bağlayarak dronun kamerasından görüş sağlayan tam bir VR gözlük elde edilmektedir.

Bebop Drone 2’nin özellikleri arasında en önemlisi, yüksek kaliteli Full HD video ve maksimum çözünürlükte fotoğraf çekebilen 14 Mpx sensör ve Balıkgözü lens ile sabitleme süspansiyonları üzerindeki benzersiz bir kameradır. Güçlü bir yazılım ve donanım platformu sayesinde üretici, donanım dengelemesinden daha kötü olmayan benzersiz bir dijital video dengeleme sistemi gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Drone’nun bir diğer özelliği de GNSS konumlandırma sisteminin (GPS + GLONASS + Galileo) varlığıdır. Yerleşik modül, drone’nun konumunu takip etme, cihazın otopilotta uçacağı rotayı önceden tasarlama ve tek bir dokunuşla kalkış noktasına geri getirme yeteneği sağlamaktadır.

Doğal olarak, Bebop Drone 2, uçuş sırasında güçlü bir stabilizasyon sistemi ile donatılmıştır: 3 eksenli bir jiroskop, ivmeölçer, yüksek irtifada sabitleme için bir basınç sensörü, ultrasonik sensör ve yükseklik ve hızı kontrol etmek için dikey bir kamera. Tüm sensörlerden akıllı bir veri işleme sistemi sayesinde, özel bir başlangıç mümkündür, dronun uçması için sadece yukarı doğru atmak yeterlidir.

Bebop 2 Fpv Pack TEKNİK ÖZELLİKLERİ Nelerdir?

– Dahili yüksek hassasiyetli GPS

– FreeFlight 3 uygulaması ve FreeFlight 3Pro ile çalışmaktadır

– İki adet 2.4/5GHz bandında çalışan güçlü bir Wi-Fi anteni (standart MIMO ile iki bant arasındaki çatışmaları ortadan kaldırır)

– 2 km’ye kadar maksimum uzaklaştırma mesafesi.

– Sezgisel arayüz

– Güvenlik için dronun taşıma vidaları dönme anında kilitlendiğinde durmaktadır

– 100 metre yüksekliğe 18 saniyede çıkmaktadır

– Yatay pozisyondaki hız 64,8 km/saate kadar.

– Dikey kaldırma hızı 21 km/s, dronun temel teknik özellikleri içerisindendir.

– Uçuş rejimleri ise Auto-follow mode, Climbing mode, Perfect side mode, Auto framing mode, Magic drones mode’dur

Bebop 2 Fpv Pack KUTU İÇERİĞİ Neler Var?

– Parrot Bebop 2 dron

– Batarya 3S 11,1В 2700mAh LiPo

– 4 x taşıyıcı vida

– 4 x yedek taşıyıcı vida

– Şarj aleti

– Şarj kablosu

– USB kablosu

– Güç adaptörü (ABD/Japonya/İngiltere/Avrupa Birliği/Avustralya/Yeni Zelanda için)

– Taşıyıcı vida anahtarı

– Kullanım talimatı, kutu içeriği elementleridir

Bebop 2 Fpv Pack YAKLAŞIK FİYATI Nedir?

BEBOP 2 FPV PACK dronunun yaklaşık fiyatı 3000TL ile 4000TL arasında seyretmektedir.

 

Tıklayınız