Android için Avira Phantom VPN indir (APK)

1
1123

Avira kendi VPN aracı lan Avira Phantom VPN’i yayınladı. Android için ücretsiz indirebileceğiniz gizlilik aracı sayesinde internette özgürce dolaşın ve tarayıcının sizi izlemesinin önüne geçin .

İnternette gezintiye çıktığınızda sizi anonim kullanıcı olarak gösteren ve erişime kapatılmış internet adreslerine giriş yapmayı sağlayan Phantom VPN, özellikle açık ve güvenli olmayan wifi bağlantılarında, genişletilmiş güvenlik önlemleri de sunuyor.

Aktiviteleri anonimleştirin (Gizlilik)

Avira Phantom VPN, kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayarak tarayıcıda anonim ve güvenli olarak gezinmenize olanak tanır. Gerçek IP adresinizi maskeler ve sizi kimlik bilgilerinizi koruma altına almak açısından farklı bir konumda gösterir. Özel bilgilerinizi çalmaya çalışan ve bilgi toplayan hırsızlara karşı korunun.

Tüm trafik enkripte edilir (Kablosuz Ağ Güvenliği)

Avira Phantom VPN, verilerinizde değişim gördüğünde siber suç girişimlerini önler. Örneğin: Açık ve güvenli olmayan (Kafede, güvenilir olmayan bir mekanda) Wifi ağına bağlandığınızda tüm bilgilerinizi bağlandığınız ağ sahibine teslim etmiş olursunuz. Hackerlar ve diğer üçüncü şahıslar arkadaşlarınla olan iletişimini, sosyal ağlarını, alışveriş, banka portallarını görüntüleyebilir. Avira Phantom VPN herhangi bir ağ üzerinde bilgilerinizi şifreler ve ele geçirilmesinin önüne geçer.

Global internet erişimi (Özgürlük)

Avira Phantom VPN daha fazla küresel internet deneyimi verir. Bazı kanallara, sosyal medya ve video izleme sitelerine erişime yasaklanmış ülkelerden giriş yapılamıyor. Bunun önüne geçen ve IP adresini başka bir ülkedeymiş gibi gösteren bu Avira aracı sınırsız ve hızlı bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapmanızı sağlar.

Avira Phantom VPN
Avira Phantom VPN
Developer: AVIRA
Price: Free

Avira Phantom VPN apk indir (Ücretsiz Sürüm)

 

 

Tıklayınız