Avira Optimizer indir – Android Optimizasyon Uygulaması

0
343

Avira Optimizer, Android için ücretsiz indirebileceğiniz telefon performansı yükseltici mobil cihaz dostu bir uygulama. Avira tarafından geliştirilen Avira Optimizer telefonun hızını ve performansını yükseltir. Telefonu temizleyerek yüksek bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlar. Ram kullanımını azaltarak cihazın daha az güç harcamasını sağlar.

Avira Optimizer ne işe yarıyor? 

Telefon çalışılabilirlik seviyesini kontrol eden optimizer , Android cihazınızın daha hızlı çalışmasını sağlayan bazı modüller barındırır.  Ram kullanımını dengeleyen ve optimize eden uygulama, telefonda fazladan yer kaplayan gereksiz dosyaların da temizliğini yapar. Dahili depolama alanı ve SD karttaki boşluğu arttırır.  Bataryanın kullanım süresini arttırarak telefonu dayanıklı hale getirir.

Avira Android optimizasyon aracının faydaları neler? 

Speed Booster: Hız yükseltici, güçlendirici olarak geçen bu özellik telefonu hızlandırır , uygulamanın hızlı açılışını sağlar.

Hafıza optimizer: Çalışan uygulamaların harcadıkları belleği eş zamanlı kontrol eder. Telefon RAM’ini sömüren ve telefonu yavaşlatan uygulamaları belirler.

Gereksiz Dosya Temizleyici: Telefonun ön bellek dosyalarını temizler ve hafızada yeni yer açar. Yeni fotoğraflar, videolar ve müzikler için boşluk yaratılır.

Gizlilik Temizliği: Araştırdığınız konuları, aradığınız veya mesajlaştığınız kişileri cihazdan süpürerek sizi meraklı gözlerden korur.

Uygulama Yöneticisi: Telefondaki tüm uygulamaları yönetici üzerinden takip edin, kapladıklarını alanları inceleyin ve çoklu uygulama silmeyi kullanarak kolayca temizlik yapın.

Avira Optimizer
Avira Optimizer
Developer: AVIRA
Price: Free

 

Tıklayınız