Avira AppLock+ indir – Uygulama Kilitleme Aracı

0
357

Avira’nın verimlilik kategorisinde yer alan ve mobil cihaz deneyimini arttıran araçlardan biri olan Avira AppLock+, Android’deki uygulamaları kilitmenizi sağlar. AppLock+ yüklü olan cihazı biriyle paylaştığınızda telefon aramaları, mesajlar, finansal bilgiler hariç tutulur. Ücretsiz hizmet veren uygulamaya kilit koyma programı Facebook, Whatsapp, Skype, Instagram, galeri ve diğer uygulamalara PIN kodu koyarak, kişisel güvenliğinizi sağlar.

Ellerinizde olmasa bile Android cihazınızı kontrol edin

Sınıf arkadaşlarınıza telefonu ödünç verdiğinizde ya da resim göstermek istediğinizde ileride ne çıkacağını her zaman kontrol edemezsiniz. Fakat AppLock+ görüntülenecek dosyaları kısıtlayabilir. Basitçe kişisel uygulamaları veya notlarınızı, sosyal medya hesaplarınızı, tarayıcısı geçmişini izleme erişimine kapatın.

Akıllı aile kontrolü 

AppLock+ çocuklarınız telefon kullanırken sağlıklı bir şekilde limit koymanızı sağlar. Satın almayı kısıtlar, yeni indirme yapma sistem ayarlarını değiştirme ve uygulama kaldırmayı yasaklar. Premium versiyonu kullanarak çocuklarınız okuldayken oyunları bile yasaklayabilirsiniz ya da Facebook, Twitter gibi sitelere belirli saat aralıklarında girmeleri için düzenleme yapabilirsiniz.

Premium Versiyon özellikleri

Örneğin: 9-15 saatleri arasında uygulama kullanımını kısıtlayın. Bulunulan konuma göre uygulamalayı otomatik olarak kilitleyin veya aktifleştirin. Örneğin: Çocuklar için; Okula yakın 1-10km alanı güvenli bölge olarak ayarlayın. Çocuk güvenli bölgede olduğunda seçilen uygulamalar kilitlenecektir. Avira Online Essentials’ı kullanarak telefon araçlarını uzaktan yönetin. Bu özellik aileler ve okul idaresi için oldukça ideal görünüyor.

En iyi uygulama kilitleme ve yönetme araçlarından biri olan Avira AppLock uygulaması özellikle aileler için kullanışlı görünüyor. Siz de cihazınıza bu yararlı uygulamayı yüklemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanın.

Avira AppLock+
Avira AppLock+
Developer: AVIRA
Price: Free

 

Tıklayınız