Avast uygulamaları indir | Android

0
370

Avast, güvenlik alanında hizmet veren ve günden güne popülerliliğini arttıran firmalardan biri. Google Play Store’da 8 adet uygulaması bulunan Avast ile ilgili olarak bu yazımızda yazılımların özelliklerinden bahsedeceğiz.

Avast Mobile Security 

Avast’ın ana uygulamalarından biri olan Mobile Security Android telefon ve tablet için indirebileceğiniz, olası zararlı yazılımlara, virüslere karşı tam koruma sağlayan bir uygulama. İçerisinde barındırdığı Antivirüs motoru, uygulama izni yönetimi, arama engelleme, web browser koruması ve uygulama kilitleme gibi özellikleriyle tercih edilebilecek güvenlik uygulamaları arasında yer alıyor.

Avast Mobile Security özellikleri

Avast Cleanup

Avast, Cleanup aracıyla Android telefondaki gereksiz dosya ve arka planda çalışıp cihazın ısınmasına ve yavaş çalışmasına sebep olan uygulamaların temizlenmesini sağlıyor. Depolama alanını analiz eden Cleanup telefonda hafıza arttırmanın yollarını arayan ve daha hızlı çalışmasını isteyenlerin tercihi olabilir.

Avast Battery Saver

Battery Saver uygulamasını Android cihazınıza yüklediğinizde telefon batarya kullanım süresi uzar. İçerisinde barındırdığı analizlerle hangi uygulamanın pili ne kadar etkilediğini, kalan pil kullanım süresini gözlemleyin. Gereksiz yere çalışan uygulamaları durdurun ve uygulama içi profilleri kullanarak pilin daha uzun süre gitmesini sağlayın.

Avast Battery Saver özellikleri

Avast Battery Saver
Avast Battery Saver
Developer: Avast Software
Price: Free

Avast Wi-fi Finder

Diğer bir tabirle Avast wifi bulucu. Yakınlarda bağlanabileceğiniz yüksek sinyal seviyesine sahip wifi ağlarını tespit eden mini araç ile harita üzerinden size yakın olan kablosuz ağlara bağlanın. Sık kullanılan ağlara otomatik bağlanır ve tehlikeli ağlara karşı sizi korur.

Avast Wi-Fi Finder
Avast Wi-Fi Finder
Developer: Avast Software
Price: Free

SecureLine VPN

Avast güvenliğin yanı sıra VPN hizmeti de veriyor. İnternet üzerinde kimliğinizi gizleyerek özgürce dolaşın. Tehlike arz edebilecek ağlara bağlanıldığında kripte edilmiş bilgilerinizle güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarın. Uygulamanın ücretli olduğunu, indirme tarihinden itibaren 1 hafta deneme süresine sahip olduğunu hatırlatalım.

Avast Anti-Theft 

Telefonun çalınması veya kaybolması durumunda yararlanabileceğiniz Anti-Theft uygulaması gelişmiş uzaktan yönetim hizmetlerini içerisinde barındırıyor. Cihaz kilitleme, mobil telefon izleme, veri güvenliği sağlama, telefonu çevresindeki sesleri duymak adına dinleme gibi işlemlerin tümünü Avast Anti-Theft (Anti – Hırsızlık) ile gerçekleştirin.

Avast Anti-Theft
Avast Anti-Theft
Developer: Avast Software
Price: Free+

Avast Passwords

Şifre yönetim uygulaması kullanıcı güvenliğini sağlamak için üst düzey özellikler sunuyor. Güçlü şifreler ve benzeri olmayan şifreler yaratın. Kaydedin ve tüm giriş bilgilerinizi güvenli yerde saklayın. Şifrelerinizi farklı platform ve cihazlara senkronize edin. Sitelere giriş yaparken zamandan tasarruf edin.

Avast Passwords
Avast Passwords
Developer: Avast Software
Price: Free

Avast App Locker

Gizlilik hizmeti veren Avast uygulama kilitleme uygulamasını kullanarak istediğiniz dosyaları, araçları şifreleyin. Parmak izi ile uygulamayı açın. Çocuuklarınızın güvenliğini sağlayın, sizin için hassas olan dosyaları gizleyin. Tüm mesajlaşma uygulamalarını kiltileyin ve başkalarının konuşmalarınızı görmesinin önüne geçin.

The app was not found in the store. 🙁

 

Tıklayınız