Avast Mobil Güvenlik & Antivirus indir | Android

0
460

Avast Mobile Security , Google Play Store’dan 100 milyondan fazla indirilen ve 5/4.5 puana sahip, ücretsiz hizmet veren en gelişmiş ve en çok indirilen anvirüs uygulamalarından biri.

Hırsızlığa karşı koruma, batarya koruyucu, telefon temizleme, sistem optimizasyonu ve Wi-fi bağlantısı bulucu hizmetlerini ücretsiz olarak layıkıyla yerine getiren Avast güvenlik açısından Malware yani kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma sağlıyor.

Gün içerisinde spesifik zamanda tarama yapabileceğiniz gibi manuel tarama da gerçekleştirilebiliyor. Avast’ın web koruma kalkanı Chrome tarayıcısını destekliyor ve sizi zararlı web sitelerine karşı da koruyor.

Bunun yanında telefona yüklenen uygulamaları ve güncellemeleri de takip eden mobil Avast virüs uygulaması kötü amaçlı dosya ve bazı problemlerle karşılaştığında size yarıda bulunuyor.

%99.7’lik oranla mevcut kötü amaçlı, %99.52 oranla da yeni malware yazılımları tespit eden Avast Mobile Security en iyi virüs tarayıcıları arasında yer alıyor.

Avast Mobile Security Özellikleri: 

Wi-fi kontrolü: Ağ bağlantısını kontrol eder ve güvenilirliğini ve uygunluğunu ölçer.

Uygulama kilitleme: Avast’ın en çok beğenilen yapı taşları arasında yer alan uygulamaya şifre koyma özelliğini koyarak kişisel araçlarınıza PIN Kodu ekleyin.

Arama engelleyici: Kara listenizde bulunan numaraları engellemeyi sağlayan araç ile çağrı engelleme yapılabilir.

Güvenlik Duvarı: Rootlu cihazlarda çalışan güvenlik duvarı ile telefonun korumasını arttırın.

Temizlik: Cihazınızdaki gereksiz dosyaları temizleyin ve yeni yer açın.

Anti-Theft: Hırsız önleme sistemi ile kişisel dosyalarınızı güvence altına alın.

Batarya Koruyucu: Pilin daha uzun süre gitmesi için batarya bölümünden gerekli optimizasyon ayarlarını yapın.

Avast Mobile Security nasıl indirilir? 

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Play Store üzerinden direkt olarak yükleyebilir veya .apk sürümünü indirebilirsiniz. Apk ile manuel güncelleme de yapabilirsiniz.

Avast Mobile Security apk indir

 

Tıklayınız