AutoRap apk indir

0
2040

Müzik üzerine uygulamalar üreten Smule firması, bunlara yeni bir tanesini daha ekledi: AutoRap. AutoRap apk Android için ücretsiz olarak indirebileceğiniz müzik yapma aracıdır. AutoRap kullanırken şarkı söylemeniz gerekmiyor, çünkü Smule tarafındandan geliştirilen Rappification teknolojisi sayesinde sohbetlerinizi bile şarkıya dönüştürebiliyorsunuz.

OtoRap’i kullanmanız gereken temel platformu seçmek ve konuşmak ya da şarkıyı seslendirmek. Bu şekilde yaptığınız kayıtın ardından, oluşturduğunuz şarkı rap müziğine dönüştürülüyor ve dinleyebiliyorsunuz. Facebook, Twitter, Google + gibi diğer sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz AutoRap apk indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

İçerisindeki Lil Wayne, Eminem, Tupac, Outkast, Snoop Dog, Bob gibi sanatçıların beatleri (fon müzikler) kullanın ve yeni bir eğlence yaratın. Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor, dilerseniz 4.99 Dolar ücret karşılığında Pro (Full) versiyona geçiş yapabilirsiniz. Sitemizde AutoRap Pro, Full indirme adresleri bulunmamaktadır.

[toggle title=”Tanıtım Videosu” state=”close”][/toggle]

[toggle title=”AutoRap uygulaması nasıl kullanılır? Video” state=”close”][/toggle]

auto-rap-apk-indir-smule-android-resimler

Uygulama Adı: AutoRap by Smule (Google Play)

Sürüm: 2.0.7 apk

Boyutu: 25.2 MB

Kategori: Müzik/ Araçlar

Dil: İngilizce, (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi: 11 Şubat 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 4.0.3 ve üzeri)

AutoRap apk indir