Asus ZenWatch özellikleri ve fiyatı

0
495

Android cihazlarda kaydedilen ilerlemelerin sonu gelmiyor. Bunun bir örneği de Google Play Store ailesine katılan akıllı saat Asus ZenWatch. Google’ın Online mağazasında listeye girmesine rağmen henüz tüm dünyada satışa çıkarılmayan akıllı saatin fiyatı ise belli oldu. 199 Dolar.

asus-zenwatch

Karemsi tasarımıyla dikkat çeken ve deri kordonu ile kendinizi rahat hissedeceğiniz akıllı saat bugüne kadar üretilmiş Android akıllı saatlerin arasında en iyilerden biri. LG G Watch’a göre 100 Dolar daha aşağıda bir fiyata sahip olan cihaz 1.63 inç büyüklüğünde. 320 x 320 piksel çözünürlüğü olan giyilebilir teknoloji ürünü Amoled Ekrana sahip. Bunun yanında Snapragon 400 işlemci, IP55 su geçirmezlik ürünün göze çarpan diğer özellikleri arasında yer alıyor. Son olarak saatin gümüş, gül rengi, kahverengi ve altın olmak üzere 4 farklı kordonlu modeli bulunuyor.

Amerika ve Avrupa başta olmak üzere Asus’un yeni ürününe ilgi oldukça büyük. Bakalım ürün tam anlamıyla ne zaman satışa çıkarılacak.. Türkiye konusunda ise net bir tarih veremiyoruz. Cihazı yurtdışından online alışveriş sitesi aracılığıyla temin edebilmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.